Чим небезпечний перекис водню

Американські дослідники прийшли до висновку, що перекис водню, який активно використовується в медицині і вважається безпечним засобом, насправді, може бути небезпечна для здоров’я людей.
Повідомляється, що небезпека перекису водню раніше була недооцінена.
Виявилося, що багато людей використовують перекис не за призначенням, начитавшись модних Лайфхаків в Мережі. Таке нерозумне використання цього медичного препарату може загрожувати серйозними наслідками для здоров’я людини, оскільки воно може позначитися на стані здоров’я негативним чином.
Вчені говорять, що користувачі хочуть вилікувати різні захворювання цим засобом, а також використовують його для обробки абсолютно бездумно. Користувачі намагаються вилікувати цим засобом багато хвороб, однак, лише погіршують своє самопочуття.
Вся справа в тому, що перекис в деяких випадках може негативно позначатися на стані шкіри, може навіть призводити до опіків і неприємних відчуттів на шкірних покривах.
Медики відзначають, що не варто дотримуватися всіх порад щодо використання перекису водню в косметичних цілях і для оздоровлення, оскільки це може бути небезпечним, користуватися цією речовиною варто тільки під контролем лікаря.
В інтернеті можна побачити інформацію, що цей засіб відбілює зуби, захищає від інфекцій, виліковує астму, діарею, похмілля, синдром хронічної втоми і рак. Дослідження показали, що перекис водню не володіє тими цілющими властивостями, якими його наділяють користувачі Мережі.
Джерело
Поділись


Новини партнерів