Лікар розповів, як вибрати безпечний і зручний купальник

Занадто відкритий купальник, який нав’язують глянцеві журнали, може спровокувати безліч проблем зі здоров’ям.

«Перш за все, забудьте про стрінги. Нічого більш шкідливого, особливо для пляжу, модні критики і дизайнери ще не придумали. Мало того, що самі по собі такі деталі білизни нічого корисного не несуть і сприяють розмноженню бактерій, так ще і пропускають безліч шкідливих речовин, які знаходяться у воді, не захищають від попадання піску і так далі. А це загрожує зараженням, порушенням мікрофлори і навіть розвитком цілого ряду захворювань »- зазначила лікар Вікторія Савицька.

За її словами, найкраще, що можна порадити – придбати купальник класичного крою, обов’язково зі вставками з білої тканини з зовнішньої сторони.

«А якщо ви купаєтеся не в кристально чистій воді, а, наприклад, біля Одеси, або на одному з міських пляжів, то обов’язково приймайте душ, як тільки вийдете з води. Якщо ж на пляжі немає душу – біжіть звідти подалі, такий пляж взагалі не пристосований для відпочинку і комфортного проведення часу »- зазначила В.Савіцкая.

Уважними, за словами фахівця, при виборі купального приладдя, варто бути і чоловікам. Тугі плавки, які зараз увійшли в моду, абсолютно не сприяють чоловічому здоров’ю.

 

Джерело

Поділись


Новини партнерів