7 простих способів прискорити ранковий метаболізм

Ви знали, що ранкова чашка кави може допомогти поліпшити обмін речовин? Чашка кави не лише допомагає прокинутися, щоб почати день, вона також активізує метаболізм і підвищує рівень адреналіну, щоб спалити більше жиру.

Метаболізм – це ніби ідеально точний внутрішній двигун. Завдяки йому ваше тіло перетворює енергію, отриману від їжі, на ресурси, які допомагають йому виконувати основні функції.

Люди зазвичай думають, що хороший метаболізм просто допомагає “спалити жир”.

Однак це набагато більше: це віддзеркалення вашого внутрішнього балансу, що забезпечує енергію клітинам. Це “іскорка”, яка керує кожним із тілесних процесів і гарантує здоров’я.

Хороший метаболізм є синонімом хорошого здоров’я. Повільний метаболізм перетворюється на почуття втоми, збільшення ваги, алергії, шкірні проблеми, безсоння тощо.

Усе це повинно спонукати вас усвідомлювати той факт, що варто не просто перейматися швидкістю метаболізму, щоб схуднути. Потрібно мати злагоджений обмін речовин, щоб вести здоровий спосіб життя.

Одним зі шляхів досягнення цього є дотримання деяких рекомендацій, які ми хочемо сьогодні надати. Вони ідеально підходять для покращення ранкового метаболізму.

1. Пийте теплу воду з лимонним соком

Відразу після підйому і душу тіло потребує чогось очисного, сповненого вітамінами, легкого і корисного.

Склянка теплої води з лимоном натщесерце принесе чудові переваги: вона запустить метаболізм, підготує шлунок для кращого травлення і очистить організм, щоб він міг поглинати поживні речовини з їжі.

Рекомендуємо пити теплу воду, оскільки вона збільшує швидкість метаболізму.

Якщо кислий смак лимонного соку вам не підходить, можете додати до цього напою чайну ложку органічного меду.

2. Піднімайте гантелі 10 хвилин

У кожного є 10 хвилин, і хоча це може здатися дуже коротким проміжком часу, щоденні вправи приводять в тонус і зміцнюють тіло, а також прискорюють метаболізм.

Тренування м’язів є одним зі способів підвищити рівень метаболізму, анайкраще це робити – саме зранку.

Додайте підйом гантелей до ранкового розпорядку: переваги чудові, а тіло буде вам вдячне.

3. Скажіть «так» яйцям вранці

Яйця – один із найкращих продуктів, які допомагають прискорити метаболізм.

Коли ви споживаєте їх у поміркованій кількості та в поєднанні з іншими здоровими продуктами, яйця насичують, живлять і навіть можуть допомогти схуднути.

Жир, який місттять яйця, є здоровим і не впливає на холестерин, тому що жирні кислоти омега-3 та омега-9 є важливими для здоров’я серцево-судинної системи.

4. Яблука та груші

Органічні яблука та груші – це також подарунок для здоров’я.

Вони прискорюють метаболізм, знижують рівень холестерину, насичують, а також допомагають скинути жир, який зберігається в організмі.

Важливо поєднати ці фрукти з іншими поживними продуктами під час сніданку. Ви можете додати їх у миску з вівсянкою або приготувати йогурт з горіхами, родзинками чи медом.

5. Випийте чашку кави

Ви вже знаєте, що існує багато інформації «за» і «проти» кави.

Але ви також знайомі з її впливом на ваш організм.

Якщо ви не п’єте її в надлишку, чашка кави не буде шкідливою, і насправді це прекрасний спосіб активізувати метаболізм.

Не забувайте, що кофеїн також підвищує рівень адреналіну.

Цей гормон стимулює розпад жирових клітин, якщо ви дотримуєтеся збалансованої та різноманітної дієти.

6. Грейпфрут потрібен для прискорення метаболізму

Якщо ви будете пити великий склянку натурального грейпфрутового соку щодня, то здобудете дивовижну кількість вітаміну С.

Крім того, цей фрукт є прекрасним джерелом клітковини, фолієвої кислоти та тіаміну.

Тіамін дуже важливий для метаболізму глюкози, ось чому грейпфрут ідеально підходить для дієт, спрямованих на втрату ваги.

Крім того, люди, які страждають на ожиріння, вважають цей фрукт найкращим щоденним союзником: він запобігає цукровому діабету, бореться з резистентним жиром та покращує травлення.

7. Вода – дивовижний стимулятор

Щойно ви випиваєте 2 склянки води (300-400 мл), метаболізм пришвидшується.

Це допомагає гармонізувати роботу тіла, дозволяє ниркам працювати набагато краще, а організм починаєте окислювати жири та розбивати вуглеводи.

Усе, що потрібно зробити, це налити півтора літри води, коли ви прокинетесь, і носити пляшку з собою протягом усього дня.

Пам’ятайте, що невеликі ковтки води впродовж усього дня – це прекрасний спосіб підтримати активний метаболізм. Це проста звичка, яка покращить здоров’я.

Джерело

Поділись


Новини партнерів