
Овочева дієта полягаэ в споживанні овочів і овочевих соків протягом декількох днів. Незважаючи на обіцяну швидку втрату ваги, ми не повинні піддаватися спокусі. Як і у всіх односторонніх дієтах, ефект ховається з самого початку, і навіть споживання овочів у великих кількостях може не завжди приносити нам користь.
Суть дієти
Дієта складається з декількох щоденних або щотижневих вживань тільки овочів. Ми вживаємо їх три рази в день в якості основної страви. На закуску ми можемо вибрати будь-який фрукт, а також випити овочеві соки. Ця корисна втрата ваги не ставить під загрозу наше здоров’я, а також є ефективною формою детоксикації. Ви також можете зробити спеціальні коктейлі для схуднення, повинні регулярно вживати вибрані продукти, дотримуватися режиму пиття, регулярно займатися спортом і висипатися.
Потрібно звикнути до дієти, і тоді настрій з достатньою кількістю енергії налагодиться і позитивний ефект буде вже видно через кілька днів. Просто позбудьтеся від кілограмів і схудніть раз і назавжди.
Основи овочевої дієти
Овочева дієта триває кілька днів, може продовжитись до тижня, в залежності від того, скільки кілограмів планується скинути або скільки днів можна протриматися. Ідеальний список овочів, які можна їсти: броколі, цибуля, часник, кольрабі, петрушка, цибуля-порей, квашена капуста і багато іншого. Крім того, також можна пити домашні овочеві соки.
За 7 днів дієти можна втратити близько 3-6 кілограмів, що, звичайно, дуже індивідуально. На жаль, через недостатнє або майже нульове споживання білка ми не втратимо стільки жирів, скільки м’язової маси.
Крім білка, організму також буде не вистачати вітамінів і мінералів. Звичайно, ми знайдемо деякі з них в овочах, але не всі з них. Крім того, вітаміни A, D, E і K є жиророзчинними, які ми не будемо засвоювати.
Після повернення до нормальної дієти, можливо, ефект після овочевої дієти пропаде, тому що в основному на овочевій дієті будемо голодувати.
Переваги овочевої дієти
Організм прекрасно очищається. Коли людина їсть овочі, отримує багато вітамінів і мінералів, і відчуває прилив енергії.
Недоліки дієти
Під час дієти відбувається втрата м’язової маси, перезавантаження шлунково-кишкового тракту або метеоризм, усувається слабкість організму. Крім того, харчова алергія, яка стосується тільки овочів, в даний час широко поширена. Тому така дієта може бути дуже шкідливою для певних людей. Ще одним недоліком є те, що не кожен коренеплід має смак, і через це дієта одноманітна і в якійсь мірі несмачна.
Набагато більш доцільним, ніж суворе споживання овочів, є додавання їх в адекватній кількості до звичайної дієти в залежності від того, як на це реагує наш організм. Завжди слід пам’ятати, що найбільш ефективною є втрата ваги при збалансованій дієті, тобто всіх необхідних інгредієнтів їжі – білка, вуглеводів і жирів. Якщо поєднати правильну дієту з регулярними вправами, зниження ваги буде ще більш ефективним, і кілограми надлишкових жирів не будуть повертатися.