Топ-6 продуктів для здоров’я та довголіття

Науку завжди цікавила відповідь на питання як зберегти молодість і продовжити життя. Вчені назвали шість продуктів для щоденного вживання, які можуть допомогти дожити до 100 років і довше.

Темний шоколад

Хороші новини для гурманів: какао не тільки корисне для настрою, а й чудово підходить для серця. Флавоноїди в какао знижують кров’яний тиск, покращують стан судин, рівень холестерину і загальний кровотік.

Червоне вино

Ресвератрол, що міститься в вині, має властивість допомагати старіти повільніше: поліфенол, природно присутній в червоному вині і винограді, зміцнює організм проти запальних, окислювальних і канцерогенних процесів. Завдяки цим характеристикам воно вважається профілактичним засобом проти старіння.

Крес-салат

А ось і друг жінок: їжа, яка може пригнічувати прогресування раку молочної залози. Вживання цього виду салату допомагає «модулювати протипухлинний хімічний шлях» завдяки природним речовинам ізотіоціанатам. Вони відразу ж після вживання зелені блокують шлях для зростання ракових клітин.

Грецькі горіхи

Всі горіхи містять високоякісні білки, вітаміни, мінерали, харчові волокна і не містять глютену. Але жменя волоських горіхів містить майже в три рази більше антиоксидантів, ніж будь-які інші. А також їх корисність підвищується тому, що, на відміну від багатьох інших видів горіхів, які споживаються підсмаженими (в результаті зменшується доступний вміст поживних речовин), частіше споживаються в природному вигляді.

Яблука

Всього лише одне яблуко в день дозволяє триматися подалі від лікарів. Яблуко середнього розміру (від 100 до 125 грам) знижує ризик розвитку інсульту на 36-45%.

Цілісні зерна

Харчування з високим вмістом клітковини пов’язане з більш низькою можливістю смерті від серцево-судинних захворювань, інфекційних хвороб і патологій дихальних шляхів як у чоловіків, так і у жінок.

Джерело

Поділись


Новини партнерів