Скільки і як правильно треба пити воду: відповідь фахівців

Найкраще, що ви можете дати своєму тілу, крім фізичних навантажень, це те, що багатьом з нас не вистачає – вода. Щоб не забувати вживати достатньо води, є відмінні поради про те, як це робити правильно день у день, щоб уникнути зневоднення.

Є багато переваг, щоб підтримувати свій водний баланс. Ви будете почувати себе краще, позбудетеся від голоду і будете бадьорими і активними протягом дня. При відсутності активності і настрою проблема часто криється в тому, що багато людей не п’ють достатньо чистої води.

Дослідження показують, що потрібно пити достатньо води щодня, щоб збільшити рівень гідратації. Якщо ви не хочете виглядати мляво, то може, варто переглянути свій погляд на напої?

Як пити більше води? Ось кілька порад, які допоможуть правильно поповнювати запаси води і привнести здорові звички в звичний розпорядок дня.

Мірна ємність

Дуже непросто стежити за тим, що ви п’єте щодня. Можна забути і не випити склянку, і незабаром виявиться, що ви п’єте менше, ніж повинні.

Найкраще відміряти кількість води на початку кожного дня. Правило восьми склянок становить близько двох літрів, хоча вам може знадобитися трохи більше або менше в залежності від вашої ваги. З іншого боку стежте за організмом, так як звичні стандарти можуть викликати набряклість і нанести іншу шкоду, якщо органи працюють неправильно.

Все, що вам потрібно зробити, це налити воду в більшу ємність або купити пляшку чистої води на день.

Це може бути смачно

Питна вода може стати приємним досвідом. Багато людей рекомендують починати день, наприклад, з чашки води з лимоном. Ви ж можете додати яблука, грейпфрути, огірки і імбир – все, що завгодно. Це пожвавить і додасть смаку воді. Більш того, так простіше відмовитися від чергової чашки міцної кави або чаю.

Фільтрація

Хороший фільтр для води може дати вашому організму чисту питну воду. Просто заповніть його, відфільтруйте воду, перелийте в глечик і залиште в холодильнику для охолодження. Так ви зможете почати день з холодного ковтка чистої води. Якщо фільтр це не ваше, можна купити бутильовану воду.

Їжа теж містить воду

І останнє, подумайте про те, щоб включити в свій раціон більше продуктів з високим вмістом води. Наприклад, огірки на 96% складаються з води. З фруктів не відстають в цьому «забігу» кавун і грейпфрути.

Правильні раціон і здорові продукти – це простий і смачний спосіб дати організму воду, не гвалтуючи його черговою склянкою води, яка вже встигла набриднути.

Джерело

Поділись


Новини партнерів