Гаряча ванна, караоке, нове крісло і ще 5 способів спалити калорії без дієт і вправ

Для того, щоб підтримувати своє здоров’я в нормі, необхідно регулярно займатися спортом: бажано не менше півтори години в тиждень. А ось для того, щоб схуднути, активності має бути ще більше. Але спортивні вправи – це досить-таки нудно. Чи можна спалювати калорії більш простим, приємним і веселим способом?

Гаряча ванна
Півгодини в гарячій ванні – мінус 130 калорій, стільки ж, скільки «коштує» півгодинна піша прогулянка. Крім того, гаряча ванна допомагає зняти стрес (через який ми частіше вибираємо шкідливу їжу), налагодити сон (який необхідний для швидкого обміну речовин), а також розслабити м’язи після тренування. Суцільна користь!

Фітбол замість офісного крісла
Сидячий спосіб життя – це жахливо. Він псує нашу фігуру і підриває наше здоров’я. Якщо ваша робота вимагає проводити багато часу в сидячому положенні, замініть звичне офісне крісло на фітбол. Ви не тільки збережете здоров’я, але і спалите додатково 300 калорій за день!

Прибирання
Одне тренування в спортзалі цілком може замінити звичайне прибирання: протирання пилу, миття підлоги в результаті обійдуться вам як мінімум в 200 калорій.

Дискотека
Найприємніший спосіб скинути зайві кілограми – це танці. Всього одна вечірка з друзями в тиждень – і ви можете спалити від 200 до 500 калорій! А задоволення і емоції – і зовсім без ліку!

Шопінг

Ще один рутинний обов’язок, який насправді допомагає нам підтримувати форму. 45-хвилинний шопінг «вартує» нам 100 калорій. Якщо ж ви при цьому інтенсивно приміряєте новий одяг, то можете сміливо списувати зі свого «рахунки» ще 50.

Перегляд гардеробу
Весна – саме час провести ревізію гардеробу. Між іншим, примірка одного предмета одягу – це мінус 15 калорій! Цікаво, скільки в підсумку ви зможете спалити, розбираючи свої завали?

Масаж
Ні, мова не йде про антицелюлітний масаж! Той простий вечірній масаж, який можна зробити ввечері коханій людині, обійдеться вам в 200 калорій! І приємно, і корисно.

Караоке
Ще один спосіб поєднати приємне з корисним – провести вечір в караоке. Причому чим веселіше будуть замовлені пісні, тим краще: адже година співу допомагає спалити 140 калорій, а кожні двадцять хвилин сміху – ще 70.

Поділись


Новини партнерів