Хочете їсти менше? Є спосіб!

Прості секрети допоможуть вам перемогти надмірний апетит і почати шлях до ідеальної фігури без складних дієт.

Найпростіший спосіб їсти менше – триматися подалі від їжі. Якщо перед вами постійно стоїть вазочка з цукерками, то ви обов’язково будете час від часу до неї прикладатися. Тому краще не тримати їжу поруч – коли ви її бачите, виникає бажання поїсти. Ви при цьому не голодні, але запросто можете з’їсти дуже багато зайвого.

Щоб не відчувати почуття голоду між прийомами їжі, щільно снідайте. Чудово підійдуть для сніданку продукти, багаті білком. Такий сніданок допоможе зберегти почуття ситості до самого обіду, а якщо через пару годин перекусити яким-небудь фруктом, то ви будете ситі ще довше, завдяки клітковині.

Коли приймаєте їжу, не відволікайтеся. Якщо ви їсте на робочому місці, за комп’ютером або перед телевізором, ви з’їсте більше, ніж необхідно.

Намагайтеся не їсти їжу з упаковки, а перекладати в тарілку. Так ви будете краще оцінювати обсяг. Якщо продукт потрібно накладати, то використовуйте невелику ложку – це психологічний прийом. Коли ви накладаєте невеликою ложкою, то оцінюєте кількість ложок – в якийсь момент ви зрозумієте, що вже занадто багато і приберете залишки в холодильник.

Поділись


Новини партнерів