Як спить чоловік: характер, в залежності від пози сну

Жіночий Світ пропонує тобі дізнатися, що може чекати на тебе в нових відносинах з чоловіком, за допомогою інформації про те, якій позиції він надає перевагу під час сну.

Отже, існує чотири стандартні пози, які чоловік може прийняти під час сну.

На спині

Так сплять нормальні чоловіки без всяких шостих почуттів. Вони не будуть годинами читати тобі напам’ять улюблені вірші, а відведуть в нормальний ресторан з нормальною кухнею. У них спокійна совість і життя, бідне на пригоди. Вони надійні і адекватні у всьому. Ось тільки одна прикра дрібниця, швидше за все, такий чоловік буде хропіти.

На животі

Так сплять ті, хто звик спати один. Вся постіль, як і все його життя – належить тільки йому. Він звик до своєї свободи і дорожить нею. Не виключено, що хлопець з радістю поділиться своїм життєвим простором і з тобою, проте не варто з першого дня починати качати права, розкладати в його ванній свої зубні щітки і фени та питати, що приготувати на вечерю.

На боці

У даній позиції сплять демократичні і емоційно гнучкі чоловіки, вони чуттєві і розуміють навіть такі складні речі, як жіночий настрій. Якщо він тобі не подобається – не варто розкидатися такими врівноваженими, спокійними і розуміючими хлопчиками.

Калачиком

А так сплять чоловіки з великими проблемами. Поза ембріона психологами трактується, як захист: бідолаха відчуває страх і невпевненість. Світ здається йому ворожим і холодним. Якщо є бажання, можна, в принципі, витратити кілька десятків років свого життя на те, щоб переконати його розслабитися і жити простіше.

Поділись


Новини партнерів