Солодощі, йогурт і інші продукти, які не можна їсти на голодний шлунок

Ми знаємо , що помідори вживати натщесерце не варто, а також всі чули, що в список небезпечних для шлунка продуктів входить свіжовичавлений сік. У чому ще ми повинні обмежити себе з ранку?

Здобна випічка

Дріжджі, що входять до складу булочок дратують стінки шлунка і викликають підвищене газоутворення.

Солодощі

Потрапивши в шлунок, солодка їжа викликає викид інсуліну. Для підшлункової залози це як грім серед ясного неба: зі стану повного спокою потрібно перейти в режим аварійної роботи. Це може привести до збоїв в роботі травної системи, а при тривалому зловживанні солодким натщесерце – до діабету.

Йогурт і інші кисломолочні продукти

Заради справедливості відзначимо, що особливої ​​шкоди йогурт або кефір натщесерце не принесуть, але … і користі теж. Соляна кислота, яка перебуває в шлунку, вбиває всі корисні бактерії, тому ця їжа перетворюється для організму просто в баласт.

Груші

Груба клітковина, якою багаті груші будь-якого сорту, дуже хороша для кишечника, але для цього його потрібно «розігнати» іншою їжею. Тому в якості десерту груша – практично ідеальний вибір, а натщесерце вона дасть відчуття тяжкості в шлунку і може навіть зашкодити його слизовій.

Помідори

Томати багаті дубильною кислотою, яка при контакті з соляною (шлунковим соком) підвищує кислотність середовища настільки, що може привести до виразки.

Банани

Багаті магнієм, банани дуже корисні для організму, але якщо ви почнете свій день з бананового смузі або додасте банан в кашу, магній засвоїться занадто швидко, а для серцевого м’яза це зайва загроза.

Огірки та інші зелені овочі

Не варто починати день з салатів взагалі: в сирому вигляді овочі перетравлюються повільно, а якщо достатня кількість шлункового соку ще не виробилася і поки організм почне розщеплювати що входять до складу овочів кислоти, вже створиться сприятлива ситуація для виникнення печії.

Глід

Компот або відвар глоду часто рекомендують при нестачі вітаміну С, і це цілком виправдано. Проте – не на голодний шлунок, кислотність підскочить до небезпечних значень.

Молоко і сир

Багаті білком продукти хороші тільки в поєднанні з клітковиною. Інакше організм моментально розщепить протеїни на непотрібні складові і утилізує.

Поділись


Новини партнерів