6 ранкових звичок для ефективного схуднення

Прокинься і співай! Часто за рутиною ми забуваємо потягуватися і посміхатися вранці, а це, виявляється, один з найважливіших факторів тонусу організму. А вже тим, хто вирішив схуднути, деякі прості дії на початку дня гарантують вражаючий результат. У цій статті ми розповімо вам, які ранкові звички сприяють ефективному схудненню.

ВПУСТИ СВІТЛО В СВОЮ КІМНАТУ!

Впустивши світло в кімнату, ви впускаєте і позитивну енергію, яка благотворно впливає на організм. Вчені американського університету Northwestern визначили, що 20-30 хвилин яскравого світла, отримані в ранковий час, поодинці здатні налагодити метаболізм і багато інших процесів. Незалежно від фізичної активності, кількості сну, віку або отриманих за день калорій, саме ранкове світло становить 20 відсотків ваго-ростового показника кожної людини. Так що перед тим, як приступати до щоденної зарядки, відкрийте штори і посміхніться яскравому світлу.

РУХ – ЦЕ ЖИТТЯ

Навіть найкоротша зарядка, яку роблять щоранку перед сніданком, внесе величезний вклад в процес схуднення, ніж пробіжка і повноцінний фітнес-урок в будь-який інший час дня. Дослідження показали, що люди, хто ласують ситним сніданком після невеликої зарядки зранку, спалюють більше жиру, ніж ті, хто з’їдає легкий сніданок і тільки потім вирушає на пробіжку.

РОЗМІР МАЄ ЗНАЧЕННЯ

Якщо ви звикли випивати з ранку склянку апельсинового або яблучного соку, найкраще використовувати для цього високий вузький стакан, а не стандартний широкий. Зоровий обман дозволяє скоротити кількість споживаної рідини, а разом з ним і кількість цукру. А взагалі найкраще пити просту воду.

МАСЛО ВНИЗУ

Це може прозвучати дивно, але, якщо ви ставите собі за мету знизити споживання калорій, намастіть маслом або джемом нижню частину тосту, а не звичну верхню, і використовуйте приблизно половину звичайної порції. Якщо вірити фахівцям в області харчування, ця звичка дозволяє послати організму потрібні сигнали, адже язик відразу відчує смак, і, відповідно, швидше з’явиться відчуття насичення.

БІЛЬШЕ ПРОТЕЇНІВ

Вчені все частіше приходять до висновку, що запорука успішного схуднення в більшому, ніж ми звикли думати, кількості споживаних протеїнів за ранок. Якщо вранці з’їсти щільний протеїновий сніданок з яйцями і, наприклад, шматком шинки замість молочних продуктів і зернових, на ланч потім захочеться з’їсти набагато меншу порцію, ніж зазвичай. Протеїни вже давно вважаються гарантом ситного сніданку номер один.

ХВИЛИНА МЕДИТАЦІЇ

Кілька хвилин спокійної концентрації на диханні здатні поставити правильний настрій на весь день вперед і підвищити самоусвідомлення, включаючи необхідний фокус щодо їжі. Саме нестача самоусвідомлення протягом дня часто відповідає за неправильний вибір в харчуванні, тому так важливо виділити хоча б п’ять хвилин в ранковій рутині для того, щоб заглянути всередину себе.

Джерело

Поділись


Новини партнерів