Топ-5 ранкових звичок, які псують весь день

Важко не погодитися з думкою, що ранок визначає настрій на весь день вперед. Вранці ми заряджаємося необхідною енергетикою, налаштовуємося на робочий лад, збираємося з думками і вирішуємо, що принесе прийдешній день. Тож не дивно, що згідно з результатами досліджень, пік працездатності людини припадає на 11 годину дня. Нижче представлений список ранкових звичок, які згубно позначаються не тільки на нашому настрої, але і на працездатності.

Прокидатися пізніше визначеного часу

Вранці не хочеться вставати з теплого ліжка і залишати царство сну заради роботи або термінових справ. Внаслідок цього ми відкладаємо будильник, використовуємо дорогоцінні хвилини сну, а після – в поспіху збираємося і в суєті проводимо залишок дня.

Снідати, коли немає почуття голоду

Що б не говорили правила здорового харчування, кожен організм – індивідуальний. Якщо для однієї людини ідеальна ранкова трапеза починається о 7 ранку, це не означає, що такий режим підійде кожному. Якщо відчуття голоду до вас не приходить після пробудження, не потрібно насильно запихати в себе їжу. Зачекайте, поки організм сам цього потребуватиме.

Переглядати стрічку новин

Навіть якщо ви вважаєте, що така звичка властива успішним людям, не варто її переманювати. У більшості випадків в новинах описуються не найприємніші події, які не здатні підвищити настрій і налаштувати людину на оптимістичний лад. Краще займайтеся читанням новин в обідній час.

Приймати безліч рішень

Рішення ми приймаємо буквально після пробудження: вставати з ліжка або полежати ще пару хвилин, з’їсти на сніданок яєчню або вівсянку, одягти сукню або брючний костюм. Не дивлячись на те, що в даному випадку розглядаються цілком буденні речі, наш мозок починає працювати інтенсивніше, і ми витрачаємо енергію в рази швидше. Візьміть собі за звичку з вечора продумувати образ на прийдешній день, складати меню і збирати сумку.

Проводити інтенсивні тренування

Ранкова зарядка повинна містити легкі вправи або вправи середньої інтенсивності. Головне завдання тренування в першій половині дня – пробудити організм і запустити необхідні обмінні процеси. Інтенсивна зарядка, в свою чергу, призводить до підвищеної стомлюваності у другій половині дня і згубно відбивається на концентрації.

Джерело

Поділись


Новини партнерів