6 простих способів отримати вітамін D, коли не вистачає сонця

Влітку досить провести 10-15 хвилин на сонці, щоб отримати добову дозу вітаміну D. Але в першій половині весни цей номер на проходить: щоб отримати необхідні 400-600 МО (міжнародних одиниць) цього вітаміну, необхідно застосовувати інші джерела. Невеликі порції цих продуктів допоможуть вам покрити дефіцит вітаміну D і зберегти міцне здоров’я і високий рівень енергії.

Гриби
Всього 100 грам грибів містять в достатній кількості вітаміну D, щоб покрити добову потребу. Так що додавайте їх до своїх страв або готуйте в якості самостійної трапези.

Лосось
«Дикий» лосось – безсумнівний чемпіон за вмістом цього корисного вітаміну. Досить з’їдати дві порції цієї риби в тиждень, щоб підтримувати необхідний рівень «сонячного» вітаміну в організмі.

Палтус
У 100 грамах цієї риби міститься 250% добової норми вітаміну D. А ще палтус багатий корисними жирними кислотами, які необхідні для здоров’я серця і судин.

Креветки
100 грам креветок – це третина добова норма вітаміну D. Головне, стежте, щоб в порції цих корисних морепродуктів було не надто багато солі – надлишок натрію дуже небезпечний для здоров’я серця і інших життєво важливих органів.

Яйця
Повністю покрити потребу у вітаміні D за допомогою курячих яєць вам не вдасться, так як одна штука містить всього 4% добової норми, але в якості добавки їх варто їсти обов’язково. Сніданок, до складу якого входять яйця – один з найздоровіших варіантів ранкової трапези!

Сир
100 грам сиру покривають 3% добової потреби у вітаміні D. А ще регулярне вживання сиру допомагає знизити ризик інсульту і підтримує здоров’я судин і серця.

Поділись


Новини партнерів