Для схуднення дієтологи радять щодня їсти цей продукт

Корисні і курячі, і перепелині яйця

Співробітники університету Ліверпуля провели дослідження і довели безперечну користь курячих яєць для людей, що сидять на дієті. Люди, які хочуть знизити вагу, повинні з’їдати щодня мінімум два яйця. Причому, ще недавно медики заявляли, що вживання яєць підвищує рівень холестерину. І тому, особливо в період скидання ваги, вони не рекомендували споживати яйця.

Проте останнє дослідження за участю 450 добровольців середнього віку показало: за три місяці низькокалорійної дієти всі учасники схудли в середньому на 4,5 кілограма. Добровольці були розбиті на дві групи. Перша група вживала яйця, а друга група повністю виключила їх зі свого раціону. При цьому аналізувався рівень холестерину в крові.

Експерти здивувалися, коли побачили, що рівень холестерину в крові знизився у всіх добровольців незалежно від наявності або відсутності яєць в раціоні. Так як яйця є цінним джерелом білка, важливого для формування підтягнутої фігури, яйця можна вважати обов’язковим продуктом для тих людей, які худнуть. До речі, вчені радять звернути увагу не тільки на курячі, а й на перепелині яйця.

 Джерело

Поділись


Новини партнерів