ТОП-5 продуктів, які можуть зіпсувати навіть ідеальну фігуру

Якщо ти не стежиш за якістю свого харчування, часто дозволяючи собі з’їсти зайве, то з мріями про ідеальне тіло можна сміливо попрощатися.

Головну загрозу фігурі становить їжа з прихованим вмістом поживних речовин, вважають дієтологи. Ось список продуктів, які краще виключити зі свого раціону або знизити їх вживання до мінімуму:

Майонез

Куплений майонез, в тому числі і з позначкою Легкий. Краще навчитися готувати домашній майонез: користі від нього буде набагато більше, а страви з ним вийдуть смачнішими.

Цукор

Джерелом цукру можуть бути не тільки солодощі, а й зовсім несподівані продукти. Тому уважно читай склад продуктів на упаковках і пам’ятай, що рекомендована доза цукру в добу  – не більше 50 г.

Рибні консерви

Ці продукти перенасичені жирами, які гальмують процес схуднення. Крім цього, в них багато солі, яка затримує рідину в організмі і призводить до набряків.

Картопля

Вона містить багато крохмалю, який не кращим чином позначається на фігурі. Повністю відмовлятися від картоплі не потрібно, можна просто обмежити її споживання до 1-2 порцій на тиждень.

Білий хліб

В процесі виробництва білого хліба зерно позбавляється оболонки і зародка, що мають масу корисних для здоров’я властивостей. У сухому залишку ми отримуємо лише крохмаль і швидкі вуглеводи, здатні привести до атеросклерозу, гормональних збоїв і набору зайвих кілограмів.

Поділись


Новини партнерів