6 симптомів можливого тромбу

Тромби несуть в собі смертельну загрозу для людини. Ці згустки крові утворюються в просвіті кровоносних судин або в порожнині серця і можуть викликати інфаркти, інсульти та серцеві напади. Найчастіше, виникнення тромбів пов’язано зі зміною складу крові у віці старше 35 років.

Лікарі розповіли про те, які симптоми вказують на можливий тромб.

Симптом перший: набряк однієї кінцівки.  За словами медиків, набряки в ногах ніколи не варто вважати дрібницею. Набряк тільки однієї ноги говорить про можливе погіршення в постачанні кров’ю життєво важливих внутрішніх органів. Зазвичай таке буває при тромбозі глибоких вен.

Симптом другий: болі в ногах.  Часті болі і поколювання в нижніх частинах ніг, судоми – це ще один сигнал про можливе вже наявного у людини тромбозу глибоких вен.

Симптом третій: червоні смуги на шкірі. Побачивши на шкірі дивні червоні смуги паралельно вен, не зволікайте зі зверненням до лікаря. Такі смуги бувають теплими на дотик.

Симптом четвертий: біль в грудях.  Поява болю або поколювання в грудях при глибокому вдиху, – можливий сигнал тіла про те, що тромб з’явився в легких.

Симптом п’ятий: задишка.  Якщо задишка виникає «на порожньому місці», без посилення фізнагрузок, це теж може вказувати на згустки крові навколо легких. Особливо, якщо ще є в наявності і моменти запаморочення.

Симптом шостий: кашель.  У тих випадках, коли кашель безпричинний, і його супроводжують можливі болі в грудях або збої серцебиття, потрібно обов’язково звернутися до лікаря.

Джерело

Поділись


Новини партнерів