Названий напій, що нормалізує рівень холестерину в крові

Вчені рекомендують для обов’язкового вживання чай із засушених пелюсток гібіскуса – каркаде.

Цей напій, за їхніми словами, не тільки підтвердив в ряді досліджень позитивний вплив на самопочуття людини, а й проявив себе як ефективний засіб для зниження холестерину і зайвої ваги.

Каркаде має багато оздоровчих властивостей, заявили фахівці. Зокрема, лікарі відзначили, що каркаде відрізняється підвищеним вмістом вітаміну «С» і антиоксидантами, тому його застосування доцільно при запальних процесах, застудах. Крім того, чай каркаде – це незамінний продукт в харчуванні людей, які страждають від діабету, або схильних до нього.

«Для людей, які страждають від цукрового діабету, каркаде просто є порятунком, адже він регулює рівень холестерину в крові, запобігає скачки рівня цукру, сприяє якісному виведенню токсинів з печінки», – відзначили експерти.

Також вони порекомендували обов’язково пити чай каркаде жінкам, яким добре знайома проблема хворобливих місячних. Його вживання допомагає відновити гормональний баланс, пояснили медики. Вони додали, що вживання каркаде допомагає і тим, хто страждає від хронічних захворювань органів малого таза.

До того ж напій сприяє зниженню тиску, скорочення ризику серцево-судинних захворювань.

Джерело

Поділись


Новини партнерів