Вчені розвіяли популярні міфи про правильне харчування

Сьогодні все більше людей починають стежити за своїм здоров’ям і переходити на правильне харчування. Вчені виділили кілька популярних міфів про ПП і розвіяли їх. Про це повідомляє Жіночий Світ.

Є люди, які не встигають добре і правильно харчуватися, тому забігають в кафе швидкого харчування, вважаючи, що набрані калорії просто відпрацюють в спортивному залі. Фахівці роз’яснили, що в незалежності від того чи будуть калорії спалені виникає ризик появи аутоімунних захворювань. Тобто для повного відновлення після серйозних навантажень організму необхідна нова порція корисних речовин.

Також більшість прихильників правильного харчування починають себе обмежувати у вуглеводах, але більше вживають білків. Встановлено, що не всі білки корисні для здоров’я, а їх надлишок може негативно позначитися на організмі, наприклад, виникне ожиріння, а воно погано впливає на нормальну роботу органів, особливо серця.

Не варто виключати з раціону жири. Вони також корисні і необхідні, але потрібно дотримуватися певних норм. Так в раціон краще додати горіхи, авокадо і оливкове масло, ці продукти навпаки допомагають швидкому обміну речовин.

Є певна категорія людей, яка вважає, що під час правильного харчування не потрібно вживати фрукти, так як вони містять цукор. Однак вчені розвіяли цей міф, заявивши, що фрукти навпаки сприяють активному схудненню, але вживати їх потрібно правильно – з достатньою кількістю води.

Поділись


Новини партнерів