5 продуктів, які допоможуть очистити артерії

Виявляється, що просте коригування харчування допоможе очистити артерії і зберегти серце здоровим!

Щоб мати здорове серце, вам необхідно мати здорові артерії, адже вони відповідають за перенесення крові по вашому організму.

Якщо ви не очистите свої артерії, то наліт накопичуватиметься і незабаром вони засмітяться, і в результаті потік крові утруднюватиметься.

Вам необхідно позбавитися від нальоту, який насправді відбувається через холестерин, жир, клітинні відходи, фібрин і кальцій.

Найкраще в очищенні ваших артерій – це те, що вам треба всього лише їсти здорову їжу. Нижче приведені продукти, які корисні для артерій, тому ви повинні додати їх у свій раціон:

1. Часник

Додавання часнику в їжу – це один з найпростіших способів очистити ваші артерії.

Згідно з дослідженням, проведеним в Німеччині, регулярне вживання часнику може запобігти утворенню засмічень. Це також знижує рівень холестерину і приносить користь серцю, особливо для літніх лююдей.

2. Гранат

Цей фрукт корисний для профілактики засмічення артерій.

Цей фрукт має велику кількість поліфенолів, вітаміну С і інших антиоксидантів, а також він допомагає в стимулювати виробництво оксиду азоту, який підтримає артерії очищеними і полегшує кровообіг.

3. Лосось

Жирна риба, добре відома своїми перевагами для вашого здоров’я, лосось може допомогти позбавитися від утворення нальоту.

4. Куркума

Якщо додати куркуму у свою їжу, то це допоможе артеріям позбавитися від нальоту.

Куркума багата куркуміном, який є дуже корисним з’єднанням і має декілька переваг, включаючи зниження ризику запалень і ушкодження кровоносних судин.

5. Оливкова олія

Оливкова олія дуже корисна для серця. Цей тип олії містить безліч антиоксидантів. У поєднанні з мононенасиченими жирами оливкова олія може понизити рівень холестерину.

Здоров’я артерій потрібне для здоров’я серця і нормального кровотоку. Але, навіть якщо артерії сильні, еластичні і гнучкі, то відкладення можуть утруднити потік крові, що обмежує розподіл кисню по організму.

Додайте в свій раціон вищеперелічені продукти, щоб очистити ваші артерії і одночасно зберегти здоров’я вашого серця!

Поділись


Новини партнерів