Вчені вибрали ідеальний овоч для продовження життя

Вживання перців спонукає організм посилено засвоювати каротиноїди – рослинні пігменти, відповідальних за яскраво-червоні, жовті та оранжеві відтінки шкірки плодів та вміст у них вітаміну С. Ці речовини значно зміцнюють організм, підвищують його стійкість до захворювань і здатності до відновлення.

Каротиноїди мають велике значення для здоров’я легенів: ці речовини здатні поліпшувати стан людини при респіраторних захворюваннях, таких як астма і хронічна обструктивна хвороба легень (ХОЗЛ), про що повідомили виданню Express експерти – медичний консультант Сара Брюер і дієтолог Джульєтта Келлоу.

У своєму інтерв’ю виданню вони порадили вживати від трьох до чотирьох перців в тиждень, сирих чи приготовлених без великої кількості жиру.

«Червоні перці містять високий рівень антиоксидантного бета-каротину і багаті фолієвою кислотою, вітамінами A і E. Зелений перець – найкраще джерело лютеїну і зеазантіну: це два каротиноїди, які важливі для доброго здоров’я очей. Жовтий перець багатий на вітаміни B1 і B3, які допомагають виділяти енергію з їжі», – зазначили при цьому фахівці.

Експерти порадили звертати увагу на якість плодів і вибирати перці з твердими стінками.

Джерело

Поділись


Новини партнерів