7 фактів про жіноче тіло, які мало хто знає

Живеш, живеш і навіть не підозрюєш про приховані можливості свого тіла. Ми розповімо, яке щастя подарувала нам природа, зробивши жінками.

Ми краще розбираємося в кольорах, менше хворіємо спадковими хворобами і здатні контролювати розмір грудей. А тепер – докладніше.

ми запрограмовані на багатозадачність

Мозолисте тіло в мозку жінки розвинене на 30% краще, ніж у чоловіків. Саме воно відповідає за концентрацію і з багатозадачністю жінки справляються набагато краще.

Але не говори це чоловіку, коли просиш побути з дитиною, щоб дописати звіт.

Ми краще переносимо біль

Це відомий факт, тільки ось больових рецепторів на тілі жінки більше, ніж у чоловіків. Але наш гормон, естроген, блокує багато больових відчуттів, тому больовий поріг виходить приблизно в 6 разів вище, ніж у чоловіків.

Нам би ще кількість больових рецепторів, як у них, були б супер-вумен!

Ми краще розрізняємо кольори

Передача кольору закладена в Х-хромосомі, а оскільки жіночий організм формується відразу з двох таких хромосом, ми дійсно краще розбираємося в кольорах. Так що про те, чи підходить відтінок сукні до сережок, краще дійсно запитати подругу, а не коханого.

До речі, саме тому жінки не страждають на дальтонізм.

Ми менше схильні до спадкових хвороб

А ось більшість хронічних спадкових хвороб як раз передається через Y-хромосому, тому до них схильні чоловіки, а у жінок і зовсім можуть не проявлятися.

Нам важче худнути

Через естроген, який блокує біль, ми гірше худнемо. За нарощування м’язів і спалювання жиру відповідає тестостерон – це чоловічий гормон.

Естроген навпаки накопичується в так званих «жіночних формах» і зовсім не сприяє спалюванню місць свого проживання.

Груди можуть збільшуватися і зменшуватися в залежності від ваги

На кожен скинутий, або набраний кілограм тіла жіночі груди збільшується, або зменшується на 20 грамів.

До речі, у 80% жінок одна грудь більша за іншу і практично завжди – ліва.

довгий оргазм

Жіночий оргазм може тривати до 15 хвилин, хоча в середньому від 1 до 3 хвилин. Чоловіки ж перебувають в найвищій точці насолоди не довше ніж 10-15 секунд.

Джерело

Поділись


Новини партнерів