Простий і ефективний засіб для зниження цукру в крові

Хочете знати домашній спосіб швидкого зниження рівня цукру в крові? Цей чоловік придумав дивовижний спосіб – це дійсно працює! Вже місяць по тому лікар був сильно здивований результатами аналізів!

Маючи діагнози артеріальну гіпертензію і цукровий діабет, п’ять років тому, чоловік вирішив покласти край традиційному лікуванню і шукати ліки в природі. І він досяг успіху в цьому.

До свого подиву, він випадково виявив, що у нього був діабет. А саме, він відчував спрагу весь час, і коли він зробив аналізи, результати показали, що його рівень цукру в крові досяг 29, що означає, що його підшлункова залоза вже не функціонує належним чином. Він негайно став отримувати інсулінотерапію.

Крім того, він почав займатися спеціальним комплексом вправ.
Але, ні терапія, ні регулярні фізичні вправи не поліпшили його стан. Насправді, ставало тільки гірше.

Його рівні тригліцериду досягли 16, а його кров’яний тиск був 150/100 в середньому.
Саме тоді він вирішив почати нову главу в житті.
Це був переддень Нового року, і він дивився шоу, в ході якого була розповідь доктора, який споживав тільки сирі продукти протягом вже 12 років. Коли шоу закінчилося, він тут же вирішив цей метод спробувати.

Перше, що він зробив, купив собі блендер.
Перший тиждень був найважчим; було дуже багато спокус на шляху. Але, він успішно впорався з цим і позитивні результати незабаром почали з’являтися – його рівень цукру в крові впав на 5.
Само собою зрозуміло, це його дуже порадувало, оскільки раніше він повинен був прийняти ряд ліків, щоб зменшити і контролювати його рівень цукру в крові.

Наступне, що він зробив – це припинив приймати інсулін, тому що його новий режим харчування не міг підняти рівень цукру в крові. В якості додаткового бонуса, він почав втрачати вагу і втратив 12 кг менше, ніж за місяць. Його результати втрати ваги не зупинялися на досягнутому.

Через 4 місяці, він втратив більше 24 кілограмів і його кров’яний тиск був 120/70, а рівні тригліцеридів були 1.4. Він був абсолютно новою людиною. Він більше не приймав ніяких ліків, і він ніколи не почував себе здоровішим і щасливішим.

Нижче він пропонує рецепт свого найулюбленішого напою:

Що вам треба:
5 бананів
2 яблука
2 ківі
жменька капусти

Приготування:

Змішати усі інгредієнти добре, потім додати 0,5 літра води. Пити половину цього напою насамперед вранці натщесерце, а решта впродовж дня.

Джерело

Поділись


Новини партнерів