Які природні олії допомагають від зморшок

Кетамін на 90% складається з рицинолеїнової кислоти, яка бореться з мімічними зморшками. Ефект від застосування масла помітний вже через місяць щоденного застосування. Масло потрібно підігріти на водяній бані до комфортної температури і вбити подушечками пальців в шкіру.

Масло жожоба здатне впоратися навіть з уже сформованими зморшками – завдяки вітаміну Е і багатому складу амінокислот. Плюс масла – воно швидко вбирається, не залишаючи жирної плівки. Можна наносити як маску або додавати в крем з розрахунку частину масла на чотири частини крему.

Масло какао містить багато жирних кислот та інших речовин, що сприяють активному оновленню клітин. Ідеально використовувати перед сном замість крему: прикладіть шматочок масла до шкіри, а коли почне плавитися – поводіть ним по обличчю.

Масло виноградних кісточок має потужний антиоксидантний і ліфтинг-ефектом, очищає пори. Головна його особливість у тому, що підходить для догляду за жирною шкірою. Якщо у вас суха шкіра, використовуйте масло, змішуючи його з жирними маслами: жожоба, кокосовим, маслом ши; а якщо шкіра нормальна або жирна – наносьте в чистому вигляді.

Кокосове масло покращує обмінні процеси в шкірі і захищає її від ультрафіолету. Оскільки масло дуже легке, воно підходить для догляду за ніжною шкірою навколо очей. Перед застосуванням масло потрібно розтопити на водяній бані. Наносите на шкіру перед сном.

Джерело

Поділись


Новини партнерів