Брокколі і цвітна капуста допоможуть в лікуванні страшного захворювання

У лікуванні онкологічних захворювань важливу роль відіграє раціон і продукти, якими харчується пацієнт. Тому онкологічним хворим і людям, які хочуть захиститися від раку, рекомендують споживати певні види продуктів. До числа корисних в боротьбі з раковими пухлинами вчені віднесли брокколі і цвітну капусту.

Зокрема, дані овочі здатні допомогти в боротьбі зі смертельною меланомою. Дослідження в цій галузі проводили наукові фахівці зі Сполучених Штатів Америки. Вони відкрили в брокколі і цвітній капусті ряд корисних властивостей.

Виявляється, в цих овочах міститься унікальна хімічна речовина, яка може в значній мірі скоротити зростання уражених онкологією клітин.

Учені випробували лікарський препарат на лабораторних гризунах. В ході експерименту виявилося, що розмір пухлини скоротився на 69 відсотків.

Зараз вчені планують продовжити дослідження в даній галузі. Зокрема, вони хочуть удосконалити препарат, що містить речовину з брокколі і цвітної капусти. Так експерти сподіваються зробити величезний прорив в лікуванні раку і позбавити людей від злоякісних утворень.

Відзначимо, що меланома вважається одним з найнебезпечніших видів раку. Найчастіше хвороба з’являється від ультрафіолетового випромінювання.

Поділись


Новини партнерів