9 симптомів наявності каменів в жовчному міхурі

Ми пропонуємо вам дізнатися наскільки цей орган важливий для нас і як його врятувати від каменів!

Попри те, що перевантаження печінки і жовчного міхура є однією з найпоширеніших проблем зі здоров’ям в наші дні, традиційна медицина, схоже, нехтує нею.

У більшості випадках жовчний міхур віддаляється, коли в нім утворилися камені, але виявляється, що цього можна уникнути.

Жовчний міхур – досить маленький орган, він бере участь у багатьох важливих функціях, які допомагають нам правильно переварювати їжу.

Розташований під печінкою, жовчний міхур – справжнє джерело енергії, що руйнує жири, що поступають.

Його основна функція – зберігати жовч, використовувану для травлення, яка виробляється печінкою. Якщо жовч не використовується для травлення, вона зберігається в жовчному міхурі для подальшого використання.

Коли ми їмо, їжа переміщається вниз по травній системі в тонку кишку, яка посилає повідомлення жовчному міхуру, щоб випустити жовч, щоб почати переварювати їжу.

Як утворюються жовчні камені в жовчному міхурі?

Камені можуть утворюватися в жовчному міхурі або печінці, якщо надто багато жовчних солей, надто багато холестерину і інших кальцифікацій. Ці крихітні камені є результатом кристалізації жовчі в жовчному міхурі, коли є присутнім більше холестерину, ніж жовч може розчинити.

Інші чинники, які сприяють утворенню жовчних каменів, включають ожиріння, харчування з високим вмістом жирів і прийом гормональних пігулок. Жовчні камені зазвичай залишаються непоміченими впродовж тривалого часу або до тих пір, поки вони не стануть досить великими, щоб викликати симптоми.

Якщо ви відчуваєте раптовий біль в животі, за яким йде блювота і нудота, або раптовий біль в спині між плечима, дуже ймовірно, що у вас проблема жовчного міхура.

Якщо шкіра починає жовтіти, відразу зверніться до лікаря, тому що це означає, що ваша жовчна протока переповнена, а жовч не може потрапити в тонкий кишечник.

Ось деякі з найбільш поширених ознак жовчних каменів. Це досить точні ознаки, що вказують на необхідність вжиття заходів для вирішення цієї проблеми.

Часті відрижки
Темні плями на губах
Катаракта
Розпухлі, чутливі або ясна, що кровоточать
Пожовклий колір зубів, розпад зубів
Темний колір в області очей з боків лоба
Жирна шкіра в області лоба
Потовщення на кінчику носа
Набряки нижніх повік
Коричневі або чорні плями по обидві сторони від лоба, на спині між лопатками, а також на задній частині рук

Перш ніж робити очищення жовчного міхура, важливо очистити шлунково-кишковий тракт і нормалізувати роботу кишківника.

Існують різні способи вимивання жовчних каменів, але не усі вони безпечні. Можна говорити, що найбезпечніші продукти для використання є природними.

Протокол очищення жовчного міхура

Очищення зазвичай займає близько 6-7 днів. Якщо ви не впевнені в цьому, проконсультуйтеся з натуропатом, щоб отримати поради про те, як правильно виконувати увесь процес.

Що вам знадобиться, щоб зробити промивання жовчного міхура
– ½ склянки маслинової олії холодного віджиму
– 1 літр свіжого яблучного соку на кожен день процесу (яблука тільки зелені)
– 4 столових ложки солі Епсома, розчиненої в трьох склянках очищеної води
– 180 мл грейпфрутового соку або суміші свіжого лимона і апельсинового соку

Тиждень до початку очищення

Яблучна кислота в яблучному соку пропонує очищаючі властивості, які пом’якшують камені жовчного міхура і готують їх до елімінації. Випивайте 200-250 мл  свіжого яблучного соку щодня протягом 6 днів.

Впродовж підготовчих днів виключите молочні продукти і усі жири. Їжте більше свіжих фруктів і овочів разом з невеликою кількістю м’яса. Уникайте охолоджених продуктів або напоїв, оскільки вони знижують ефективність очищення.

В день очищення жовчного міхура

Випийте 900 мл свіжого яблучного соку вранці. Потім з’їжте невеликий і легкий сніданок, такий як приготована вівсянка, фрукти або приготовані на пару овочі. Уникайте тваринного білку, молочних продуктів і жирів.

Змішайте чотири столові ложки солі Epsom і 700 мл води у банку і розділіть її на чотири порції.
18.00: випити 1 порцію цієї суміші

20.00: випийте другу порцію

21.45: Змішайте сік грейпфрута (чи сік лимона і апельсинів) і маслинову олію у банку. Закрийте банку і ретельно струсіть, щоб вони добре перемішалися.

22.00: Випийте суміш соку і маслинової олії без зупинки. Ви можете використати соломинку, якщо вам так легше. Залишити склянку на тумбочці і відразу лягти з додатковою подушкою. Залишайтеся на місці як мінімум двадцять хвилин.

6.30: Випийте третю порцію

8.30: Випийте останню порцію солі Эпсома, а потім свіжі соки на ваш вибір. У вас може бути легкий сніданок, наприклад фрукти.
Камені виходять різні: зеленого кольору, від світлих до темно зелених, залежно від їх віку.

Деякі люди можуть видалити багато крихітних кристалів білого холестерину, які можуть перетворитися на серйознішу проблему, якщо її не усунути.

Повторне очищення жовчного міхура

Це очищення повинне повторюватися кожен місяць або до тих пір, поки усі камені не будуть видалені. Для деяких людей це займає 3 місяці, для інших близько 5, а для деяких – до року.

При повторному очищенні жовчного міхура виходить більше каменів, близько 100-200 каменів.

Якщо у вас серйозні проблеми зі здоров’ям, рекомендується перед прийомом будь-яких засобів народної медицини отримати консультацію вашого лікаря.

Джерело

Поділись


Новини партнерів