Скільки потрібно ходити в день, щоб схуднути

Ходьба здатна вилікувати тіло від більшості хвороб, як існуючих, так і потенційних. Правда, так думають далеко не всі.

Дивно, але багато розмов про користь ходьби починаються з цього питання. Швидше за все, саме з цього і бажаючих ходити пішки не так багато. Пам’ятайте, що для схуднення ходити необхідно не звичайним прогулянковим кроком, а так, ніби ви поспішаєте на останню електричку, а по-іншому додому не потрапити.

Щоб запустити механізм зниження ваги, середня швидкість при ходьбі повинна бути на рівні 6 кілометрів на годину. Ходити в даному темпі потрібно не кілька хвилин, а хоча б півгодини. Оздоровча ходьба або ходьба для схуднення є повноцінною фізичним навантаженням, від якої вас повинно кидати в піт. При такому підході існує реальний шанс скинути кілька кілограмів за місяць без спортивного залу , тренажерів та іншого інвентарю, який застосовується атлетами.

Якщо швидкість ходьби буде нижче, то людина в кращому випадку стане злегка витривалішою, а в гіршому – втомиться і кине займатися, не відчувши позитивного ефекту.

Для схуднення, чим більше ви ходите, тим краще. Головне, щоб ваші м’язи стали активно працювати, прискорився серцевий ритм і піт лився струмком. До речі, професійні спортсмени-ходоки за кожні 50 кілометрів ходьби втрачають до 5 кілограмів ваги, тобто, вам є до чого прагнути.

Джерело

Поділись


Новини партнерів