Добавки, які слід негайно припинити вживати

На жаль, ви можете не знати про те, що більше 97% вітамінів і добавок, які ми регулярно вживаємо, містять небезпечні токсини, канцерогени.
Вони робляться великими фармацевтичними компаніями і велика частина з них містить велику кількість штучних добавок, синтетичних, хімічних барвників і навіть імітаційних з’єднань вітамінів, які не можуть бути повністю оброблені організмом, оскільки він їх не упізнає.

Ось деякі факти про добавки, які вам треба знати!

Численні добавки, особливо полівітаміни, не робляться з їстівних харчових продуктів, а є продуктом синтетично зроблених речовин.

Синтетичні речовини часто не вбираються організмом і прийом їх у великих кількостях має катастрофічні наслідки.

Проте, одним з найбільш шокуючих фактів про вітамінні добавки є те, що вони включають ГМО і, більше того, в надмірних кількостях!

Вони відрізняються високим вмістом генетично модифікованих організмів (ГМО), токсичними добавками, аспартамом, алюмінієм і штучними барвниками, отриманими з нафти. Усі вони руйнують бактерії кишківника.

Наступний список включає наповнювачів GMO (якщо не вказано), яких слід уникати в добавках:
– Соєвий лецитин
– Модифікований харчовий крохмаль
– Кукурудзяний крохмаль
– Білок сироваткового / яєчного білку від великої рогатої худоби / курчат, що отримували ГМО
– Соєва олія, що гідрується
– Мальтодекстрин
– Лимонна кислота
– Молочна кислота
– Аскорбілпальмітат
– Ксантанова камедь
– Природний ароматизатор

Стеаринова кислота і стеарат магнію

Стеарат магнію додають щонайменше до 90% усіх вітамінних добавок, і його роблять додаванням іона магнію до стеаринової кислоти. Він має змащуючі властивості, що часто є причиною його додавання в добавки і запобігає прилипанню капсул і пігулок одна до одної.

Імунологія опублікувала дослідження, в якому показано, що стеаринова кислота може пригнічувати активність наших природних кіллерних клітин, Т-клетин і, таким чином, викликати “втрату мембранного потенціалу і, кінець кінцем, функцію і життєздатність клітин”. Насправді це джерело з гідрогенізованих олій, таких як бавовняна олія, І він часто багатий залишками пестицидів, оскільки він генетично модифікований.

Діоксид титану

Це загальний пігмент у вітамінах і харчових добавках, і дія його може ослабити імунну систему.

“Діоксид титану був нещодавно класифікований Міжнародним агентством по дослідженнях раку (IARC) як канцероген IARC Group 2b”, – пояснює Канадський центр гігієни праці і безпеки на своєму веб-сайті.

“Це свідоцтво показало, що високі концентрації пігментного (порошкоподібного) і ультратонкого пилу з діоксиду титану викликали рак дихальних шляхів у щурів, які піддавалися інгаляції і інтратрахеальної інстиляції”.

Каррагінан

Попередження, випущене високоефективною групою по активізації харчових продуктів, попереджає, що воно викликає “шлунково-кишкове запалення, у тому числі більш високі показники раку товстої кишки, у лабораторних тварин”.

Це також призводить до шлунково-кишкових симптомів (спастична кишка, синдром роздратованої товстої кишки / IBS, хронічна діарея, запальне захворювання кишечника і т. Д.), Тому ви повинні уникати цього, щоб залишатися у безпеці.

Діоксид кремнію

Насправді це просто звичайний пісок, але він використовується як дорогий наповнювач, з метою змусити пляшку важити більше і, таким чином, створити враження, що вона має більш високу якість.

Штучні кольори

Штучні кольори пов’язані з різними проблемами, від раку до гіперактивності у дітей.
Численні надзвичайно популярні добавки, такі як Centrum, містять багато токсичних барвників, таких як FD & C Blue No.2 Aluminium Lake і FD & C Red No. 40 Aluminium Lake, які є потенційними нейротоксинами.

Ви також повинні уникати наступних хімічних речовин в добавках:
Етилцелюлоза, кросповидон, кроскармеллоза (все, що містить пропіл або етил). Гідроксипропілцелюлоза, карнаубський віск, діоксид кремнію, сорбіт, бензойна кислота, бензоат натрію, камеді, продукти плазон, повидон, крохмаль (кукурудза), тальк, дріжджовий екстракт, Гліколь, лаурилсульфат натрію, лауретсульфат, калію сорбат, акриламиди, заздалегідь желатинований крохмаль, глазур, натрій крохмаль гліколят, метилцелюлоза.

Джерело

Поділись


Новини партнерів