Нестача цього вітаміну викликає болі в спині і суглобах

Більшість людей вважають, що біль є частиною процесу старіння, але вона часто може бути ознакою дефіциту вітаміну!

Ви коли-небудь прокидалися з “скрипучими” суглобами або мали набряк суглобів у кінці дня?

Болі в суглобах і спині можуть бути дійсно виснажливими і, таким чином, негативно впливають на ваше повсякденне життя.

 

Попри те, що біль в спині або суглобах зазвичай залежить від таких чинників, як вік, тип роботи, рівень активності і вагу, ваше харчування також є важливим чинником ризику. А саме, згідно з багатьма дослідженнями, біль в суглобах часто викликаний дефіцитом вітаміну D.

Дослідники попереджають, що якщо дефіцит триває впродовж тривалого періоду часу, біль в суглобах і спині значно збільшується. Кінець кінцем, це може навіть привести до проблем з кістками або розвитку артриту.

Як і будь-який інший недолік, дефіцит вітаміну D також проявляється певними симптомами. Серед них:

– Втома, перепади настрою
– Безсоння і інші проблеми з сном
– Болі в ногах

Існує дуже простий тест, щоб переконатися, що ви отримуєте достатню кількість вітаміну D. Все, що вам треба зробити, це натиснути грудну кістку і подивитися, чи викликає тиск біль. Якщо так, дуже ймовірно, що у вас дефіцит цього вітаміну.

Як отримати більше вітаміну D?

Враховуючи той факт, що сонце є одним з кращих джерел вітаміну D, тільки десять хвилин дії сонячного світла щодня забезпечать вам достатню кількість його. Проте, якщо ви живете в районах з дощовою погодою або суворими зимами, може бути важко отримати природне сонячне світло.

На додаток до цього, вітамін D міститься у багатьох продуктах харчування, включаючи тунець, яєчні жовтки, скумбрію і гриби.

Не рекомендується застосовувати добавки з вітаміном D, без консультації з лікарем, оскільки надлишок цього вітаміну також шкідливий.

Джерело

Поділись


Новини партнерів