7 способів отримати плоский живіт без дієт і вправ

Ці 7 правил допоможуть тобі отримати плоский живіт, не вдаючись до спеціальних дієт і фізичних навантажень.

Щоб мати гарний живіт, необов’язково виснажувати себе важкими тренуваннями і суворими дієтами. На думку фахівців, досить дотримуватися 7 простих правил.

Стеж за поставою

Міцні м’язи спини – основа хорошої постави. А якщо ти тримаєш спину рівно, це робить живіт більш плоским.

Включи в раціон більше клітковини

Соковиті овочі та фрукти, багаті клітковиною, необхідні для нормального травлення. Секрет клітковини в тому, що її поживна цінність мінімальна, а відчуття ситості вона забезпечує дуже добре.

Не квапся під час їжі

Пережовуй їжу не менше 10 разів. Так ти наситишся меншою кількістю і засвоїться вона краще. Ковтання шматками призводить до відкладання зайвих кілограмів, до утворення газів і диспепсії.

Вживай пробіотики

Пробіотики, які містяться в кисломолочних продуктах, поліпшують травлення і допомагають нейтралізувати негативні наслідки шкідливих бактерій. Добова доза пробіотиків рятує від здуття живота, пов’язаного з синдромом подразненого кишечника.

Пий достатню кількість рідини

Зневоднення змушує організм накопичувати рідину. Як наслідок, це може привести до набору зайвих кілограмів і появи небажаних округлостей в районі живота.

Ходи пішки

Навіть півгодинна прогулянка підвищить рівень метаболізму і допоможе спалити жир на талії більш ефективно, ніж безліч популярних дієт.

Більше спи

Наукові дослідження довели, що у людей, які сплять 6-8 годин на день живіт менший, ніж у тих, хто спить менше 6 годин.

Поділись


Новини партнерів