Біль у ногах визнали передвісником хвороб серця

Медики склали список поширених симптомів, які мало хто асоціює з хворобами серця. Тоді як при регулярних скаргах на вказані дискомфортні відчуття необхідно перевірити свій “внутрішній мотор”.

1) Першим у списку таких симптомів названо біль у ногах. Фахівці наголошують: судоми і біль при ходьбі в литках може бути ознакою периферійної судинної хвороби артерій ніг. А якщо є проблеми з судинами ніг, треба перевіряти і серце.

2) Концентрація уваги. Медики кажуть, що при аритмії (коли порушується ритм серця), людина потерпає через неуважність і порушення концентрації. А все тому, що тиск падає, мозок не отримує достатньо крові, виникає сплутаність свідомості.

3) Мігрень! Вчені довели: особи, які бодай раз на місяць зазнають нападу мігрені,
удвічі частіше стають жертвами хвороб серця. Таку залежність пояснюють проблемами з циркуляцією крові, що з”являються на фоні сильних головних болей. А цей фактор не може не позначитись на роботі серця.

4) Храп. При апное відбуваються розлади дихання, тоді мозок не посилає правильні сигнали організму про те, що йому потрібно дихати уві сні. Це може бути ознакою в тому числі проблем із серцем.

Джерело

Поділись


Новини партнерів