Як знизити рівень холестерина і очистити судини

Просте очищення судин! З цим рецептом судини будуть міцні і еластичні!

Ці потужні ліки використовувалися людьми упродовж віків. Цей дует знижує рівень поганого холестерину в крові, відновлює стінки кровоносних судин і знижує ризик багатьох захворювань.

Якщо ви хочете збільшити еластичність кровоносних судин і вимити жир і токсини з крові, то вам потрібне чищення. Кращий спосіб очистити судини – це використати природні засоби. Природні засоби безпечніші в усіх відношеннях: часник і лимон вважаються кращими очисниками кровоносних судин.

Цілюща настоянка з часнику і лимона запобігає створенню ракових клітин, і цей факт підтверджений багатьма науковими дослідженнями. Антиоксиданти часнику грають вирішальну роль в омолоджуванні і регенерації.

Рецепт часникової настоянки з лимоном!

Інгредієнти:

Чотири зубчики часнику.
Чотири лимони середнього розміру.
Три літри кип’яченої (дистильованою) води.
Приготування:

Немає нічого складного в підготовці цього засобу. Спочатку очистите зубчики часнику, а потім подрібните лимони і часник. Для ретельнішого подрібнення використайте блендер.

Потім закип’ятіть воду. Перемістіть суміш в скляну банку місткістю 3 літри і залийте її гарячою водою до верху. Залиште ліки в холодильнику на 3 дні, а потім злийте рідину і бережіть в холодильнику.

Застосування:

Рекомендована добова доза складає 50 мл Приймайте її за три прийоми в день до їжі. Для очищення кровоносних судин розпочинайте з меншої дози (1-2 столових ложки), потім поступово збільшуйте її. Лікування повинне тривати 40 днів.

Робіть це один раз в рік, і ваші кровоносні судини будуть чистими і здоровими у будь-який час. Вже після першого циклу очищення ви помітите поліпшення в циркуляції крові, нормалізований кров’яний тиск і поліпшену функцію мозку.

Джерело

Поділись


Новини партнерів