5 продуктів, які викликають неприємний запах тіла

Літо – пора, коли кожній людині доводиться уважно стежити за своїм тілом. Але іноді всі зусилля можна зруйнувати неправильно підібраним раціоном.

Неприємний запах тіла виникає через дії потових залоз і летючих сполук, які виникають під час травлення. Свою роль в цьому процесі також грає бактеріальна активність.

Незважаючи на те, що головною причиною неприємного запаху є піт, на нього також впливають бруд, мікроорганізми і хімічні сполуки, що входять до складу деяких продуктів.

Давайте подивимося на 5 продуктів, які можуть викликати неприємний запах тіла.

1. Цибуля

У ній містяться сірковмісні амінокислоти, які розщеплюються під впливом бактерій і генерують смердючі летючі речовини – сірководень, метилмеркаптан і диметилсульфід.

Ці сполуки можуть потрапити в кров, поширюючись в ротовій порожнині, шлунку, печінці і кишечнику. Якщо вони накопичуються у великій кількості, то викликають неприємний запах під час дихання.

2. Алкоголь

Люди, які часто п’ють, відрізняються неприємним диханням і запахом шкіри. Організм вважає алькоголь токсином і намагається його переробити. В результаті алкогольні напої перетворюються на 90% в оцтову кислоту. Вона виходить з організму разом з рідинами і солями.

Решта 10% залишаються в кровотоці. Вони виводяться при диханні через легені або через пори шкіри разом з потом, викликаючи неприємний запах.

3. Часник

Відомо, що поганий запах після вживання часнику залишається протягом декількох годин. Крім того, в ньому містяться леткі сполуки сірки, які негативно впливають на запах поту.

4. Ковбасні вироби

Сирокопчені ковбаси, бекон, сосиски та інші схожі вироби підвищують кислотність в шлунку і викликають гази. Вони повільно розщеплюються в організмі через великий вміст жирів і хімічних речовин.

5. Рафінований цукор

Жувальна гумка і інші продукти з рафінованим цукром можуть викликати порушення кислотності організму. Вони здатні змінити температуру і викликати неприємний запах. Бактерії харчуються цукром, тому вони починають активніше бродити, коли він надходить в організм.

Джерело

Поділись


Новини партнерів