Чому ти не худнеш: 5 можливих причин

Diet concept

Ти сидиш на дієті, але схуднути все ніяк не виходить? Можливо, ти здійснюєш кілька помилок, які здаються тобі незначними, які заважають тобі розлучитися із зайвою вагою.

1. У тебе немає певного місця для прийняття їжі

Якщо ти частенько їж за комп’ютером, в ліжку або за кермом автомобіля, терміново позбувайся цієї негарної звички – так тобі складно контролювати, скільки їжі ти з’їла. Можливо, бутерброд, який ти доїла за дитиною, не сприймається тобою критично, проте, він містить 100-200 калорій. Вибери одне місце в будинку і приймай їжу тільки там – це допоможе стежити за кількістю з’їденого і не дозволить тобі їсти з якихось інших причин, крім почуття голоду.

2. Ти обмежуєш вживання жирів

Якщо ти збираєшся або вже виключила зі свого раціону жири, тобі варто терміново переглянути своє меню і включити в нього «правильні» жири – горіхи, рослинне масло, жирну рибу, авокадо. Ці продукти не тільки допоможуть тобі відчувати почуття ситості протягом довгого часу, але і будуть чудово впливати на шкіру, волосся і нігті.

3. Ти не отримуєш достатню кількість білків

Як не дивно, збільшення споживання білкової їжі може надати значну допомогу в схудненні. Справа в тому, що кожен раз, переварюючи їжу, організм витрачає енергію, а білки потребують найбільшої кількості енергії в процесі перетравлення – в цьому випадку і калорій витрачається набагато більше. Тому збільшення частки білків у порівнянні з вуглеводами і жирами при збереженні колишньої кількості їжі буде сприяти тому, що організм стане запасати меншу кількість калорій.

планка під час дієти - фото

4. Ти не пам’ятаєш, що ти з’їла

Якщо ти не пам’ятаєш всю їжу, яку з’їла протягом дня, значить, ти не контролюєш своє харчування – розлучитися із зайвими кілограмами буде проблематично. Трапляється, що з кавою, чаєм та іншими напоями ти можеш вжити 300-400 зайвих калорій в день. До речі, напої теж не слід випускати з уваги – наприклад, солодка газована вода містить багато калорій. Словом, щоб повністю контролювати свій раціон, дієтологи радять вести щоденник харчування.

5. Ти поєднуєш їжу і розваги

Поєднання улюбленого заняття з їжею – шкідлива звичка. Візьми себе в руки і перестань проводити час за комп’ютером або перед екраном телевізора з тарілкою в руках. Так ти захоплюєшся тим, що відбувається на екрані і абсолютно не стежиш за тим, скільки їжі ти поглинула під улюблений серіал або захоплююче ток-шоу.

Джерело

Поділись


Новини партнерів