6 простих прийомів, які допоможуть тобі їсти менше

Мрієш схуднути, але заважає підвищений апетит? Ось декілька хитрощів, які допоможуть його вгамувати або принаймні обдурити.

Жіночий Світ підготував для тебе 6 порад, які допоможуть краще контролювати своє харчування.

Їж на сніданок білкову їжу

Сніданок, багатий білком, прискорює метаболізм і значно покращує контроль над апетитом. Відмінними джерелами цього елемента є яйця, молочні продукти, соєве молоко, горіхи, насіння і цільні зерна.

Жуй повільно

Швидке проковтування їжі призводить до набору зайвої ваги і проблем з травленням. Якщо ти будеш повільно і ретельно пережовувати кожен шматочок, то незабаром відчуєш, що наїдаєшся набагато меншою кількістю їжі.

Прибери їжу подалі

Люди їдять набагато частіше, якщо продукти знаходяться в зоні видимості. Чим складніше дістатися до їжі (навіть якщо вся складність полягає в тому, що вона лежить в кухонній шафці на верхній полиці), тим менша ймовірність її з’їсти.

Не їж з упаковки

Замість того, щоб їсти печиво прямо з пачки, краще переклади його на тарілку. Так ти зможеш візуально оцінити розмір порції і не тягнутися за солодким знову і знову, з’їдаючи в 2-3 рази більше, ніж належить.

Купи синій посуд

Вчені довели, що тарілки червоного і жовтого кольору стимулюють апетит і нерідко призводять до переїдання. У той же час синій колір сприяє заспокоєнню і не дає з’їсти зайвого. Придбай пару синіх тарілок – і будеш підсвідомо їсти менше.

Не їж перед телевізором або ноутбуком

Дієтологи впевнені: хочеш схуднути? Вимкни телевізор! Сніданки, обіди і вечері перед екраном телевізора чи монітором комп’ютера мають критичний вплив на обсяги з’їденого – аж до 40% зайвої їжі.

Поділись


Новини партнерів