Як втамувати біль у шиї?

Якщо у вас болить шия і плечі після роботи за комп’ютером, зовсім не обов’язково масажувати саме їх. Досить гарненько розім’яти певне місце на долоні за допомогою звичайного тенісного м’ячика.

Зазвичай після тривалого сидіння за комп’ютером починає боліти плече і шия з боку робочої руки. Це відбувається тому, що при роботі з мишкою і клавіатурою кисті відчувають постійне навантаження і в результаті больові відчуття передаються до плеча і шиї через фасцію.

Джилл Міллер (Jill Miller) пропонує простий масаж, який повинен послабити неприємні відчуття. Вам знадобиться тенісний м’ячик або будь-який інший невеликий масажний м’яч, 5 хвилин вільного часу і м’який стілець або пуф.

Кладете м’яч на поверхню, зверху накриваєте долонею і починаєте з натиском прокатувати його від підстави долоні по подушечці великого пальця туди-сюди. Потім переходите до кругових рухів, як ніби-то ви вичавлюєте апельсин на соковижималці для цитрусових. Через хвилину міняєте руку.

Спробуйте заради інтересу після масажу встати прямо, витягнути руки вгору долонями назад і як би натиснути на невидиму стіну. Швидше за все, ту руку, що ви масажували, вам буде легше відвести назад. Це означатиме, що масаж допоміг і напруга в плечі і шиї пішла геть.

Цей спосіб спрацює, якщо біль виникає через стомленість, а не через проблеми з хребтом. Тому, якщо після масажу ви як і раніше відчуваєте напругу в шиї і плечах, бажано проконсультуватися з лікарем.

Джерело

Поділись


Новини партнерів