Чотири вправи для здоров’я очей

Є вправи для здоров’я очей, які можуть допомогти покращити ваше самопочуття. Очі стають червоними? Вони іноді болять? Ви відчуваєте напругу в очах? Люди, які працюють за комп’ютером, можуть страждати від таких проблем.

З цієї причини, якщо ми не хочемо пошкодити зір, потрібно робити вправи для очей. Це прості вправи, які ви можете робити будь-де, і які дають багато переваг, якщо виконувати їх регулярно.

Вправи для здоров’я очей

Сьогодні ми розповімо про 4 вправи для здоров’я очей, які вам помітно допоможуть. Хоча їх всього 4, ви знайдете багато варіантів для кожної.

1. Блимайте!

корисні вправи для здоров'я очей

Якщо ви працюєте за комп’ютером для здоров’я очей дуже важливо блимати. Ви можете подумати, “але я вже блимаю!”. Так, це правда, але не досить часто.

Робота за комп’ютером вимагає великої концентрації. Тому доводиться довго не блимати, що не відбудеться за інших обставин. Що ми можемо зробити з цим?

  • Блимайте дуже швидко: зробіть перерву в роботі та спробуйте блимати дуже швидко. Це природно змащує очі. Так вам не доведеться використовувати будь-які очні краплі.
  • Блимайте повільно: ця вправа допоможе розслабити напругу в очах. Заплющте очі на декілька секунд. Потім відкрийте їх і повторіть.

2. Натискання на очі

Ви пам’ятаєте, коли в дитинстві натискали на очі й бачили зірки? Що ж, виявляється, що, застосовуючи ніжний тиск, ви можете зробити багато користі. Це допомагає розслабити очі після напруженого дня на роботі, де вони невгамовно працюють.

Як робити цю вправу? Ось два способи цього зробити її так, щоб наші очі відчули значне полегшення і помітно менше напруження.

  • Натискайте на очі долонями: ​​ніжно тиснучи, помістіть руки на очі. Доцільно спочатку їх зігріти, потерши їх разом, а потім покласти на очі й посидіти пару хвилин.
  • Натисніть пальцями: як у дитинстві покладіть пальці на очі й ніжно натискайте кілька секунд. Після цього розслабтеся, а потім зробіть це знову.

3. Рухайте очима

як робити вправи для здоров'я очей

Рух – ще одне дуже ефективне заняття для здоров’я очей. Хоча очі завжди рухаються, ми повинні робити це певним чином, якщо хочемо досягти конкретних результатів.

Так ми зможемо звільнити напругу очей і відпочити.

  • Вгору і вниз: це перший рух, який полягає в тому, щоб поглянути вверх, а потім вниз. Ви побачите, що це трохи складно, тому повільно виконуйте цю вправу.
  • З боку в бік: друга вправи подібна, але при цьому потрібно дивитися спочатку вправо, а потім вліво.

Цілком імовірно, що ви відчуєте певний тиск, коли будете робити ці вправи, ніби рухаєте очима силою. Це добре. Ви випускаєте напругу, і коли ви закінчите вправи для здоров’я очей, вам стане краще.

4. Фокус близько і далеко

Остання з цих вправ для здоров’я очей полягає в роботі з вашим фокусом. Це може значно допомогти тим, хто страждає від короткозорості та далекозорості, тому цю вправу рекомендують людям з цими розладами, навіть якщо їхні очі особливо не страждають на роботі.

  • Далекий фокус: подивіться на об’єкт або людину вдалині. Потім поверніться до місця, де розпочали.
  • Близький фокус: роззирніться навколо, не фокусуючись ні на чому зокрема, а потім зосередьте увагу на чомусь близькому. Наприклад, на пилинці, мурашці або нігті.

Всі ці вправи допомагають звільнити очі від напруги, зміцнюють зір і дають очам відпочити, коли потрібно.

Ми також можемо зробити з них тренування та практикувати його під час кожної перерви на роботі. Ваші очі будуть за це вдячні.

Джерело

Поділись


Новини партнерів