Скільки калорій міститься в різних видах кави

У деяких випадках чашка солодкої кави з топінгом може бути навіть калорийнішою, ніж круасан або шматок торта, пише Жіночий Світ.

Незважаючи на те, що в чистому вигляді кава практично не містить калорій, солодкі добавки на зразок цукру, збитих вершків, сиропу або морозива роблять цей напій дуже поживним. Щоб продемонструвати, скільки додаткових калорій отримують любителі гарячих напоїв з цукром, ми склали список калорійності різних видів кави.

Кава без добавок

Чорна кава (заварна, еспресо, американо) вважається дуже низькокалорійною. На 100 мл напою припадає лише 1-2 ккал.

Капучино

Традиційний капучино на третину складається з еспресо, на третину – з молока і на третину –  з молочної піни. У середній чашці капучіно без добавок міститься близько 90 ккал, а порція об’ємом 150-180 мл з цукром і вершками принесе тобі не менше 210 ккал.

Латте

Щоб приготувати латте, на одну частину кави потрібно три частини спіненого молока. Калорійність на порцію становить від 89 до 220 ккал.

Моккачіно

До складу моккачіно входять еспресо, молоко, шоколад або шоколадний сироп, тому порція цього напою в середньому має калорійність близько 290 ккал.

Фрапучіно

Через сироп, молоко і збиті вершки фрапучіно є найкалорійнішим видом кави. У великій склянці цього напою міститься близько 300-400 ккал.

Гляссе

Цей холодний напій на основі кави з додаванням морозива принесе тобі близько 125 ккал.

Розчинна кава

Випивши стандартну чашку об’ємом 200-250 мілілітрів, ти отримаєш близько 14-17,5 ккал.

Кава 3 в 1

Стандартний пакетик кави 3 в 1 являє собою суміш кави, цукру і сухого молока. Він містить близько 70 ккал.

Калорійність добавок

Чайна ложка цукру збільшить калорійність кави на 24 ккал, 10 г вершків – на 20-60 ккал (залежно від жирності), 2 ст.л. молока 2.6% – на 21 ккал, чайна ложка згущеного молока – на 35 ккал, чайна ложка шоколадного сиропу – на 15 ккал. Кулька морозива вагою 50 г додасть каві 113,5 ккал.

Поділись


Новини партнерів