Як уникнути здуття живота?

Часто вечірні перекуси провокують здуття живота, потім ви бачите, що стрілка на вагах рухається в сторону збільшення… Як цього всього уникнути?

1. Дотримуйтеся низьконатрієвої дієти

«Якщо ви не хочете вранці відчувати себе надутою кулькою – відмовтеся від солі за вечерею», – радить Кері Ганс (Keri Gans), відомий американський дієтолог, доповідач на тему здорового харчування та автор книги Small Change Diet. Надлишки солі затримують воду в організмі, призводять до здуття живота і набряків ніг. Краще приготувати овочі на пару або пісне м’ясо не додаючи в них сіль або приправи на її основі.

2. Тренуйтеся на ніч

Фізичні навантаження до виснаження – вірна підмога в схудненні. Однак не кожен зможе прокинутися рано-вранці, щоб як слід потренуватися. Ще складніше знайти на це хоч годинку в робочий час, а проти ночі не хочеться розганяти кров, щоб не втратити сон. Між іншим, останнє твердження – не що інше, як омана. За даними дослідження, проведеного американською організацією National Sleep Foundation, фізично активні люди на 60% частіше задоволені своїм сном. При цьому неважливо, в який час доби вони займаються. Тому не варто переживати за свій відпочинок і пропускати вечірні битви із зайвими кілограмами.

3. Приготуйте завтрашній обід сьогодні

Звичайний перекус в кафетерії містить подвійну порцію калорій від тієї норми, яка вам прописана. Само собою, це ніяк не в’яжеться з програмою схуднення. Тому краще брати на обід їжу з дому.

Поділись


Новини партнерів