Про які хвороби можуть говорити зміни шкіри?

Багато захворювань можуть проявлятися тими чи іншими змінами шкіри. Сухість, висип, прищі, тріщини і так далі можуть бути симптомом хвороби.

Шкіра частково виконує видільні функції, тому піддається впливу токсинів і хвороботворних мікробів, які знаходяться в організмі. Дуже багато захворювань внутрішніх органів, нестача поживних речовин і так далі, проявляється змінами шкіри. Крім того, шкіра виконує захисну функцію, що теж може приводити до змін її стану.

Часто висипання на шкірі говорять про те, що організм уражений вірусом або бактеріями. Може виникати висип або плями. Також висипання можуть говорити про те, що у вас паразити. Крім того, висипання можуть бути ознакою алергії, проблем з шлунково-кишковим трактом.

Сухість шкіри, особливо на обличчі, колінах і ліктях, часто говорить про нестачу вітамінів. Але також це може бути симптом хвороб шлунково-кишкового тракту, діабету, проблем з гормонами. Жирність шкіри найчастіше викликана дисбактеріозом або гормональним дисбалансом.

Темні кола під очима найчастіше виникають через те, що шкіра повік просто занадто тонка. Але також це може бути ознака проблем з серцем і судинами, печінкою, нирками чи кишечником.

Поділись


Новини партнерів