7 способів, які допоможуть очистити судини і попередять виникнення інфаркту та інсульту

Найчастіша причина смерті у світі – це серцево-судинні захворювання. Все, що вам треба зробити, щоб цього уникнути – це потурбуватися про свої артерії. Якщо на стінах ваших артерій скупчується жир і холестерин, вони утворюють наліт.

Коли це відбувається, ваші артерії стають вузькими і твердими, цей стан, відомий як артеріосклероз. Відбувається зниження потоку крові до серця, і це може привести до дискомфорту і болю в грудях, що називається стенокардією.

Якщо бляшка відривається, це може створити згусток крові. І у разі, якщо згусток крові великої, це може створити повне блокування кровотоку і привести до серцевого нападу.

І у разі, якщо це артерія, яка знаходиться або веде до мозку, це призводить до інсульту.

Може також викликати накопичення бляшок і ушкодження артерій: високий рівень цукру в крові, стрес, високий кров’яний тиск і паління.

Все, що вам треба зробити, це підтримувати збалансоване харчування і активний спосіб життя.

Як зробити ретельну детоксикацію артерій?

1. Кинути палити
Ви знаєте статистику? 1 з кожних 3 смертей від серцево-судинних захворювань відбувається через паління.

У ваших сигаретах є багато шкідливих хімічних речовин, які дійсно ушкоджують клітини, які вибудовують кровоносні судини.

Якщо ви припините палити, ви можете відмінити частину нанесеної шкоди. Через рік після того, як ви кинете палити, ризик серцевого нападу може різко знизитися.

Більше того, через 5 років після того, як ви кинете палити, ризик мати інсульт майже буде таким же, як ризик інсульту для людини, яка не палить.

2. Їжте здорові продукти
До теперішнього часу ви напевно усвідомлюєте той факт, що дієта, яка добре збалансована, може вам дуже допомогти, коли справа доходить до здоров’я вашого серця.

Середземноморська дієта вважається дуже корисною для серця, тому що вона містить безліч антиоксидантів і ненасичених жирів.

Люди, які живуть в Середземноморському регіоні, дотримуються типової дієти з обмеженою кількістю солодощів, червоного м’яса, олії і яєць.

З іншого боку, ці люди користуються хорошою дієтою, такою як морепродукти, риба, маслинова олія, цілісні зерна, горіхи, бобові і невеликі порції курки і пісного м’яса. Ця дієта також включає велику кількість овочів і фруктів.

Таке харчування допоможе вам понизити ризик серцевих захворювань, рівень тригліцеридів і холестерину і стабілізувати рівень цукру в крові.

3. Сон для кращого здоров’я
Дуже важливо добре відпочити і отримати необхідну кількість сну. Сон – важливий для вашого загального здоров’я, а також для вашого рівня холестерину.

Недостатня кількість сну пов’язана з ожирінням, і це може вплинути на баланс лептина і греліна. Лептин і грелин є гормонами, які регулюють ваш голод.

4. Зосередьтеся на жирах
Рекомендується вживати більше полиненасичених і мононенасичених жирів і обмежувати транс-жири і насичені жири.

Рекомендується зменшити кількість вершків, олії, сирів. Також хлібобулочних виробів, таких як пампушки, печиво і тістечка, які дуже шкідливі.

В якості замінника можна вживати жирну рибу, таку ​​як сардини і лосось. Ви також можете їсти насіння і несолоні горіхи.

5. Активний спосіб життя
Якщо ви хочете підтримувати рівень тригліцеридів і холестерину в нормі, майте на увазі, що ви повинні тренуватися 5 раз на тиждень, більше 30 хвилин.

Ви також повинні поєднувати тренування з низькою інтенсивністю, наприклад, віджимання з аеробними вправами середньої інтенсивності, такими як велоспорт і швидка ходьба.

Якщо у вас вже є високий рівень холестерину, ви повинні збільшити інтенсивність тренування до високого або помірного рівня.

Для здоров’я вашого серця, йога так само хороша, як і загальні аеробні вправи.

Йога може допомогти вам понизити кров’яний тиск, ваш холестерин ЛПНП, а також може допомогти вам втратити небажану вагу.

6 продуктів для чистих артерій:

1. Часник і мед
Щоб понизити рівень холестерину, ви можете використати суміш меду і часнику.

Для людей з артеріосклерозом можуть бути корисні трави, такі як шафран, куркума, мірра, лепеха і сафлор.

2. Овес і нут
Овес і нут мають розчинні волокна, які можуть зв’язуватися з холестерином у вашій травній системі і допомагають видалити його до того, як він потрапить в артерії.

3. Горіхи
Якщо ви споживаєте горіхи 5 разів або більше на щотижневій основі, це близько 50-100 г горіхів, таких як волоські горіхи, мигдаль і пекани, які можуть допомогти вам зменшити ЛПНП.

4. Гранати
Згідно з дослідженням, люди, що страждають сонною артерією, споживали гранатовий сік.

Вони пили його впродовж 3 років, і їм вдалося зменшити артеріальне потовщення до 30 відсотків і понизити кров’яний тиск.

З іншого боку, ті, хто не вживав гранатовий сік, відмічали збільшення товщини артерій на 30 відсотків.

5. Авокадо
Авокадо багате розчинною клітковиною, мононенасиченими жирами, антиоксидантами і вітаміном С, вітаміном Е і вітаміном А.

Авокадо може понизити загальний холестерин і ЛПНП і збільшити ЛПВП.

Вони пили його впродовж 3 років, і їм вдалося зменшити артеріальне потовщення до 30 відсотків і понизити кров’яний тиск.

З іншого боку, ті, хто не вживав гранатовий сік, відмічали збільшення товщини артерій на 30 відсотків.

6. Часник
Часник містить з’єднання сірки, які можуть допомогти понизити рівень холестерину.

Згідно з одним дослідженням, споживання часнику 6-8 місяців, допоможе понизити рівень тригліцеридів і рівень холестерину в крові.

Крім того, він може підвищити рівень холестерину ЛПВП у здорових людей і людей з ішемічною хворобою серця.

Джерело

Поділись


Новини партнерів