Кому небезпечно пити кефір?

Цей кисломолочний продукт вважається обов’язковим у здоровому раціоні. Але чи дійсно всім корисно пити кефір?

Перш за все, підказують лікарі, протипоказанням до вживання цього продукту є індивідуальна непереносимість. Крім того, кефір здатний зіпсувати самопочуття людям з підвищеною кислотністю шлункового соку (все ж даний продукт сам містить кислоту) та іншими проблемами шлунка.

«Кефір можна пити при таких хворобах шлунково-кишкового тракту, як виразка, гастрит, панкреатит, а також в разі рефлюксної хвороби, в тому числі з печією», – застерегли медичні фахівці.

Шанувальникам екстремальних способів схуднення на кшталт різних дієт на одному кефірі лікарі наполегливо радять не практикувати кефірні монодієти з метою схуднення. В такому випадку організму загрожує дефіцит корисних поживних речовин, оскільки тих, які містяться в самому кефірі, недостатньо для підтримки хорошого здоров’я. Способи схуднення з вживанням лише одного кефіру можуть призводити до зниження імунітету і порушень метаболізму, підкреслили вчені.

Також кефір може бути небажаний для людей з проблемами нирок. При нирковій недостатності додаткове білкове навантаження небажане, а кефір – багате джерело білка.

Нарешті, абсолютно для всіх кефір шкідливий в несвіжому вигляді. У такому продукті збільшується патогенна флора, і в гіршому випадку напій може привести до серйозного отруєння.

Джерело

Поділись


Новини партнерів