Цукрозамінники небезпечніші, ніж ви думаєте

Цукрозамінники вважаються відмінною альтернативою звичайному цукру. Але вже неодноразово дослідники запевняли, що їсти їх небезпечно. Чергова наукова робота доводить, що ці продукти набагато небезпечніші, ніж передбачалося раніше.

Дослідженням в даній області займалися наукові фахівці з Університету Манітоби, який розташований в Канаді. Вчені стверджують, що цукрозамінники можуть серйозно підірвати здоров’я, зокрема, привести до розвитку цукрового діабету, серцево-судинних захворювань та інших небезпечних хвороб. Результати проведеного дослідження опубліковані в одному з профільних видань.

Канадські вчені здійснили метааналіз 37 досліджень, в яких взяли участь більш ніж 400 тисяч осіб. Їм вдалося з’ясувати, що цукрозамінники не здатні допомогти в профілактиці ожиріння і позбавлення від зайвої ваги. А ось привести до негативного ефекту цілком можуть.

«З огляду на поширення і популярність штучних підсолоджувачів, а разом з тим нинішню епідемію ожиріння і пов’язаних з цим захворювань, необхідні додаткові дослідження для більш точного визначення довгострокових ризиків в результаті вживання цукрозамінників», – говорить доктор Меган Азад з Університету Манітоби.

Таким чином, вчені рекомендували людям відмовитися від вживання цукрозамінників.

Джерело

Поділись


Новини партнерів