Домашні засоби, які допоможуть контролювати гастрит

Чи знаєте ви, що можете контролювати гастрит з домашніми засобами?

Гастрит – це стан, при якому запалюється шлункова підкладка. Природно, це викликає сильний біль у животі, що супроводжується кислотою та газами.

Причинами можуть бути багато чинників. Проте здебільшого це пов’язано з надмірним розвитком бактерій helicobacter pylori, які також викликають утворення виразок.

Симптоми гастриту можуть з’явитися раптово або розвиватися поступово. Хоча вони, як правило, є м’якими та скороминучими, є певний ризик ускладнень, таких як кровотеча в шлунку.

Наразі є безліч методів лікування, які допомагають контролювати симптоми так, що вони не впливають на якість життя пацієнта.

Крім того, є низка домашніх засобів, які можуть допомогти звести гастрит до мінімуму, особливо, якщо він викликаний зовнішнім стимулятором.

Ви стикаєтеся з цією проблемою? Ви не знаєте, як її контролювати? Дізнайтеся, як це зробити!

Які причини гастриту?

Гастрит викликає роздратування підкладки, яка захищає шлунок від травних соків. Послаблення цього слизового бар’єра, викликане надлишковими кислотами спричиняє погіршення, що викликає запалення та рани.

Часто це відбувається після інфікування. Однак це може також спрацьовувати через автоімунні захворювання, жовчний рефлюкс у шлунку та травні захворювання.

Чинники ризику

  • інфекції бактерій H. pylori
  • паразитарні та вірусні хвороби
  • тривале застосування анальгетиків
  • вплив стресу
  • травми
  • хвороба Крона

Споживання дратівливих продуктів не є причиною гастриту, але це чинник, що збільшує тяжкість його симптомів.

Як дізнатися, чи є у вас гастрит?

Багато випадків гастриту протікають безсимптомно. Пацієнти можуть відчувати дискомфорт у животі, який легко сплутати із загальним розладом травлення.
Відповідно до рівня серйозності, він також може викликати:

  • запалення у верхній частині шлунку
  • нудоту і блювоту
  • втрату апетиту
  • біль у шлунку та гази
  • кислотний рефлюкс

Якщо ваші симптоми повторюються, важливо звернутися до лікаря. Після фізичного обстеження вам можуть порекомендувати лабораторні аналізи, щоб підтвердити діагноз.

Домашні засоби, щоб контролювати гастрит

Є багато ліків, які можуть допомогти контролювати гастрит. Проте важливо, щоб пацієнти змінили свій спосіб життя, щоб запобігти ускладненням.

Засоби негайно заспокоюють дискомфорт. Однак саме ваші звички визначають, чи він знову перевернуться, зникне чи стане більш серйозним.

Застосування деяких натуральних домашніх засобів є прекрасним варіантом для боротьби з цією хворобою без надмірного використання ліків. Сьогодні ми склали перелік найкращих процедур, які потрібно застосувати на практиці.

Споживання холодного желатину

Желатин – це продукт, сповнений важливими речовинами, які корисні для організму. Його амінокислоти, вітаміни та мінерали допомагають відновлювати підкладку шлунка, контролюючи запалення.

Їжте холодний желатин, коли відчуваєте печіння або якийсь інший симптом гастриту.

Їжте банани

Завдяки своїм волокнам і антиоксидантам банани – один із традиційних засобів боротьби з травними ускладненнями, які виникають внаслідок гастриту.

Це м’яка їжа, яка допомагає регулювати рН шлунку, зменшуючи кількість надлишку кислоти, що викликає виразки та подразнення.

З’їжте банан або навіть додайте його до коктейлів та сніданків.

Пийте рисову воду

Окрім концентрації клітковини, рисова вода корисна для підтримки травного процесу. Її поживні речовини діють, щоб природно заспокоїти живіт, допомагаючи регенерувати тканини, які були подразнені кислотами.

Відваріть рис у воді, не додавайте приправ та пийте рідину 2 або 3 рази на день.

Обмежте споживання подразників

Є багато дратівливих продуктів, які можуть зробити погіршити симптоми гастриту, особливо якщо споживати їх під час спалаху захворювань.

Надзвичайно важливо обмежити прийом молочної, смаженої та гострої їжі, принаймні доки ви не відчуєте полегшення від симптомів.

Збільшіть споживання води

Нарешті, пацієнти, які мають цю проблему, повинні пити достатню кількість води, щоб гарантувати хороше травлення. Занадто мале споживання рідини викликає зміни рівня рН, через що кислотні соки завдають шкоди.

Обов’язково пийте від 6 до 8 склянок води щодня.

Якщо вам не подобається пити воду, додайте трохи лимона або приготуйте корисні настої.

Загалом, дотримуйтеся цих рекомендацій та використовуйте їх, щоб контролювати гастрит. Крім того, періодично ходіть до лікаря, щоб він міг оцінити стан вашого здоров’я.

Джерело

Поділись


Новини партнерів