Новий спосіб позбавлення від алкоголізму: ви не повірите, як це діє!

Алкоголізм вважається однією з найпоширеніших проблем в світі. Щорічно від хвороб, які розвиваються через шкідливі ​​звички, вмирають сотні тисяч людей. Однак є маса продуктивних способів позбавлення від алкоголізму, і про один з них ми сьогодні розповімо вам.

Дослідженням в даній області займалися наукові фахівці з Медичного центру Jesse Brown VA, розташованому в американському штаті Іллінойс. Вони заявили, що лікувати алкоголізм можна за допомогою втручання в молекулярний механізм головного мозку людини.

Останнє дослідження показало, що сильно дратівливі люди досить часто п’ють алкоголь. Укупі зі стресом і хвилюванням дратівливість призводить до того, що людина починає тягнутися до келиха з вином. Напої з кожним разом стають все міцніше, а їх кількість все більше. Заспокоєння приходить тільки після чергової алкогольної дози. В результаті експерименту було доведено, що алкоголь також сам по собі здатний привести людину до дратівливості.

Однак вчені заявили, що якщо в головному мозку будуть відсутні дратівливі рефлекси, то тяга до алкоголю через цей фактор сама собою зникне.

Поки це тільки гіпотеза, яка не була підтверджена експериментальним шляхом. Однак в недалекому майбутньому вчені планують провести подібні процедури і зрозуміти, як це допоможе позбутися від проблеми алкоголізму.

Джерело

Поділись


Новини партнерів