Чим лікувати остеохондроз?

Завдяки малорухливому способу життя зрушуються міжхребцеві диски, хребет перестає бути пружним, перестає амортизувати рухи та виникають тріщини. У ділянці деформації виникає фіброзна та кісткова тканини. Розростання можуть ущемляти спинномозкові корінці, кровоносні судини, спричиняючи хворобливі відчуття і сприяючи розвитку радикуліту.

Лікування остеохондрозу шийного відділу в домашніх умовах можна проводити, застосовуючи протягом двох тижнів розтирання із соку хрону з горілкою (по 200 мл) та гліцерином (2 ст. л.). Подібні методи застосовують і в разі поперекового остеохондрозу. У поперек втирають оцет, настояний на багні звичайному, роблять компреси з листя капусти або з кашки вареної ріпи.

Ви також можете робити компреси: потрібно взяти й розтерти в порошок бодягу, змішати з соняшниковою олією в співвідношенні 1:30. Натерти отриманою маззю хворі місця і зробити зігрівальний компрес. Тримати 40 хвилин. Бодяга добре подразнює нервові рецептори, від чого відбувається значний приплив крові до хворого місця.

На ніч можна застосовувати звичайні гірчичники, які ставлять на попереково-крижову ділянку. Вони добре прогрівають хворі місця, зменшують застій крові на ділянках, близьких до затисненого корінця нерва.

Джерело

Поділись


Новини партнерів