Вчені розповіли, які тварини лікують людей

Рейтинг тварин, з якими варто дружити. 

Міжнародна група вчених склала рейтинг тварин, які допомагають людині справлятися з хворобами. У п’ятірку лідерів потрапили коти, собаки, коні, бджоли і змії. Спілкування з ними позитивно позначається на роботі серцево-судинної, нервової систем і сприяє лікуванню і профілактиці різних захворювань.

Першими в рейтингу виявилися кішки. Вчені пояснюють, що погладжування кішок стимулює акупунктурні точки на руках, а муркотіння сприятливо впливає на нервову систему. Кішки допомагають людині лікувати неврози і депресії.

Друге місце зайняли собаки. Вони змушують своїх господарів багато рухатися. У свою чергу, це корисно для профілактики і лікування захворювань серцево-судинної системи. До того ж відомо, що собача слина має бактерицидні властивості.

На третьому місці списку виявилися коні. Сьогодні ці тварини допомагають людям в лікуванні аутизму, депресії, різних видів залежностей.

На четвертому і п’ятому місці перебувають бджоли і змії. Корисні властивості меду і інших продуктів бджільництва використовуються для лікування багатьох захворювань. Крім того, бджолина отрута є засобом лікування запальних захворювань суглобів. Зміїна отрута застосовується в лікуванні і профілактиці захворювань суглобів, вен. У спа-терапії за допомогою змій проводять розслабляючий і знеболюючий масаж.

Джерело

Поділись


Новини партнерів