Основні ознаки того, що ваша печінка перевантажена

Печінка володіє великим ступенем відновлення і великим запасом міцності. Але і вона може здатися при порушенні прийому їжі, від ліків, стресів і шкідливих звичок.

Які ж ознаки перевантаженості печінки

Зморшки на обличчі

Зморшки це не тільки ознаки старіння, а й лакмусовий папір роботи печінки. При перевантаженості печінки вертикальні зморшки з’являються на лобі і над носом між бровами. Чим глибшими вони є – тим гірше.

Пігментне забарвлення шкіри

Плями різних відтінків від зеленуватих до корічневних розкажуть вам про стан вашої печінки. Ви напевно бачили старих людей, у яких кисті рук і обличчя покриті темними плямами (лентіго). Це вже вікові зміни перевантаженої печінки

Жирна шкіра

Печінка щохвилини фільтрує кров і виводить токсини. При її поганій роботі вона не може переробити весь жир і він іде в сальні залози.

Жирність шкіри обличчя на лобі і крилах носа – це теж збій роботи печінки. 

Жирність і пітливість завжди йдуть поруч. В цьому випадку закупорюються сальні залози і в них розмножуються мікроорганізми, і як підсумок – прищі, гнійники, висип.

Сивина теж пов’язана з печінкою

Сивина, облисіння – все це може бути пов’язано з печінкою.

Продукти розпаду гемоглобіну теж виводяться печінкою. А це впливає на стан очей, які тьмяніють, втрачають здоровий вигляд і жовтіють.

Запалення порожнини рота і горла виникають через погану роботу слизової оболонки. Сухість, набряклість ясен, їх кровоточивість говорить про перевантаженість печінки.

Як визначити погану роботу печінки в домашніх умовах? 

По калу. 
Лепкий, рідкий, запори, сухий у вигляді кульок, колір білої глини – все це привід звернутися до лікаря і перевірити печінку.

Джерело

Поділись


Новини партнерів