Найпоширеніші міфи про схуднення, які потрібно забути

Щоб отримати струнку фігуру, ми жінки, йдемо на будь-які жертви. І щоб побачити заповітні цифри на вагах ми починаємо діяти на повну силу: вивчаємо інтернет, щоб знайти ефективний метод схуднення або ж запитуємо у своїх подружок і колег про дієти, які швидко приносять результат. Але не всі жінки знають, що половина порад для схуднення – всього лише міф. Наша редакція вирішила розповісти вам про найбільш поширені міфи про схуднення, в які ви вірите.

Спорт допоможе схуднути. Звичайно, спорт допоможе вам схуднути тільки тоді, коли ви будете одночасно правильно харчуватися. Якщо ви будете ходити в зал, а ввечері наїдатися тортом, то результату точно не побачите. Хочете струнку фігуру – тоді переходьте на правильне харчування і займайтеся спортом.

Знежирені продукти для схуднення. Якщо в продукті відсутні жири, це не означає, що він корисний. Найчастіше жир замінюють цукром, ароматизаторами та іншими шкідливими добавками, які точно не корисні для нашого організму. У підсумку ти отримуєш додаткову порцію не тільки калорій, а й хімікатів.

Відмовлятися від вуглеводів. Багато хто думає, що через вживання в їжу вуглеводів збільшується вага. Тут потрібно розділяти прості і складні вуглеводи. Від простих потрібно позбавлятися, а складні, навпаки, потрібні вашому огранізму. Тому включіть в свій раціон цільнозерновий хліб, кіноа, коричневий рис і вівсяні пластівці.

Не можна їсти після 18:00. Напевно, найпоширеніший міф про те, що їжа після 18.00 перетворюється тільки в зайві кілограми. Фахівці рекомендують дотримуватися такого правила: за 3-4 години до сну не можна їсти важку їжу. Це потрібно для того, щоб організм відпочивав, а не переробляв їжу. На ніч краще відмовитися від фруктів, краще з’їсти сир або натуральний йогурт, щоб вгамувати голод.

Джерело

Поділись


Новини партнерів