Регулярне споживання цього продукту продовжує термін життя більш ніж на 30%

Останні дослідження показують, що вживаючи страви, складником яких є гострий перець чилі, можна знизити кров’яний тиск у людей, які мають проблеми з гіпертонією, можна зменшити рівень холестерину і видалити з крові шкідливі речовини.

Споживання гострого перцю – один з найнадійніших способів зменшити масу тіла. Він сприяє зменшенню апетиту і прискорює травлення, і його слід використовувати як частину їжі, особливо в програмі дієтичного харчування.

Регулярне споживання перцю чилі зменшує ракові клітини і подовжує термін життя більш ніж на 30%, згідно з дослідженнями, проведеними на мишах, які страждають від раку, який найбільш схожий на людську ДНК.

Дослідження, опубліковане в «Хроніці медичних досліджень», показує, що гострий перець містить речовини, які активують рецептори TRPV1 і сприяють розвитку нових клітин на кишкової оболонці. «Наші дані також свідчать про те, що дієта TRPV1 може пригнічувати і руйнувати ракові тканини», – кажуть дослідники.

В результаті дослідники рекомендують використовувати TRPV1 в комбінації з COX-2, препаратом, використовуваним для лікування артриту і болю.

Один з авторів дослідження сказав, що «основні рівні активності EGFR необхідні для підтримки нормальної кишкової флори і нормального життєвого циклу клітин в кишечнику. Однак, якщо сигналізація EGFR стає неконтрольованою, існує ризик утворення пухлин ».

Джерело

Поділись


Новини партнерів