Поки не пізно. Дієтологи радять виключити з раціону 10 продуктів

Американські дієтологи назвали 10 продуктів, від яких варто відмовитися після 30 років.

На думку фахівців, їх вживання лише прискорює старіння.

Цукор. Зрідка можна побалувати себе солодким, але в цілому продукти з цукром повинні поступово зникати, – якщо, звичайно, важливо виглядати свіжо і моложаво. Цукор пошкоджує волокна колагену і еластину, що погано позначається на стані шкіри, сприяє утворенню зморшок.

Крім цього, фахівці радять відмовитися від вживання білого хліба, здоби, продукції з білого борошна – всі ці вироби прискорюють формування жирових відкладень, яке з віком і без того стає більш інтенсивним в силу зниження активності метаболізму.

Також дієтологи радять уникати соусів, особливо таких як кетчуп і майонез. Подібні доповнення до страв не тільки насичують їх додатковими калоріями, але і провокують вживати їжу в більшій кількості.

Крім цього дієтологи рекомендують після 30 років з обережністю вживати макаронні вироби. Макарони часто називаються корисним стравою, їх вживання допускається середземноморської кухнею, яка вважається однією з самих здорових у світі. Тим не менш, важливо контролювати кількість макаронів і калорійність соусів і інших добавок до них, а також те, наскільки самі макарони якісні. Глютен, який міститься в них нерідко погано перетравлюється людьми старше 30 років, пояснили фахівці.

Газована вода, навіть дієтична, повинна бути виключена. Штучні підсолоджувачі та інші інгредієнти, які містяться в газованих напоях можуть викликати несприятливі зміни в організмі, наприклад, небезпечні для серця і печінки.

Увійшли в список небажаних продуктів і готові кондитерські вироби. Дієтологи не бачать великої небезпеки в помірному споживанні таких виробів, – але все, що продається в магазинах, відрізняється перебільшеною кількістю цукру, жирів і штучних добавок в їх складі. Хочете печива до чаю, готуйте його самостійно, дали пораду експерти.

Поділись


Новини партнерів